هوم پاد های مینی اپل
هوم پاد های مینی اپل بلاخره عرضه شدند!

هوم پاد های مینی اپل، از روز گذشته در تاریخ 1 نوامبر 2021 میلادی که مصادف است با 10 آبان 1400 در رنگ های جذاب روانه ی بازار شد!

هوم پادهای مینی اپل، از نظر ظاهری بسیار جمع و جور و ظریف می باشند. با وجود کوچک بودن هوم پاد مینی نسبت به هوم پاد اپل، شاید تصور کنید از میزان صدای آن ها نیز کاسته شده است، اما اینطور نیست! با وجود کوچکتر بودن سایز هوم پاد مینی در مقایسه با هوم پاد های بزرگتر از خودش، این هوم پاد ها توانسته اند کیفیت صدایشان را حفظ کنند.

کمپانی اپل با تولید HomePod Mini جدیدش، صدای گیرا و واضح با باس رضایت‌بخش و بلندی شفاف را به کاربرانش هدیه می دهد.

هوم پاد های مینی اپل هوم پاد معروف اپل که با مک بوک هایش رونمایی شده بود، به طور یکپارچه با آیفون کار می کند، از دستیار هوشمند اپل با نام Siri نیز بهره می برد، که استفاده از این هوم پادها را بسیار جذاب نموده است. هوم پاد اپل را می توان به عنوان پایه و اساس هر خانه هوشمندی به شمار آورد.

رنگ بندی و مشخصات ظاهری HomePod mini

کمپانی اپل امروز اعلام کرد، که HomePod mini هایش هم اکنون در رنگ های زرد، نارنجی و آبی در دسترس کاربران است. رنگ بندی های متنوع و خاص اینHomepod ها، به کاربران این امکان را می دهد تا بتوانند متناسب با هر نوع سلیقه و سبکی، از این اسپیکرها استفاده نمایید.

هوم پاد های مینی اپل

 

هوم پاد مینی اپل از نظر خصوصیات ظاهری، با وجود رنگ‌های متنوع در کنار رنگ های خنثی سفید و خاکستری، با یکدیگر بسیار تشابه دارند. مدل جدید Home Pod یا همان هوم پاد مینی بسیار جمع و جور و کروی شکل است. همچنین، جنس بدنه آن پارچه ای یک تکه و بدون شکاف یا درز است، که این موضوع ، باعث افزایش عملکرد صدا می شود.

قابلیت های منحصر به فرد HomePod mini

هوم پاد های مینی اپل

 

هوم پاد mini به گونه ای طراحی شده است، که می تواند با اپلیکیشن های Apple Music، Apple Podcasts، برنامه های رادیویی، سرویس های موسیقی محبوب مانند Pandora ، Deezer و سایر اپلیکیشن های پخش کننده موسیقی، کار کند همچنین گزینه ای مناسب برای سرگرمی همه اعضای خانواده می باشد. علاوه بر آن، به هنگام گوش دادن به موسیقی یا پادکست، در صورتی که تماس تلفنی با شما برقرار شد؛ پس از قطع تماس، میتوانید بدون لمس، با نزدیک کردن آیفون خود به HomePod mini، دوباره اتصال خود را از سر بگیرید.

یک دستیار هوشمند در کنار یک اسپیکر با کیفیت

با استفاده از دستیار هوشمند Siri در HomePod mini،این اسپیکر قابلیت تشخیص صدای حداکثر شش عضو مختلف از اعضای خانواده را دارد. هوم پاد مینی، میتواند موسیقی و پادکست‌های موردعلاقه هر فرد را متناسب با سلیقه شخصیشان تنظیم کند و به درخواست های شخصی افراد در رابطه با پخش موارد به خصوص پاسخ دهد.

با افزودن دستیار هوشمند سیری به این هومپاد، کاربر می تواند طی درخواستی از HomePod Mini با گفتن جمله ی : “, Hey Siriبه روز رسانی من چیست؟” از سیری درخواست کند تا آخرین اخبار، در رابطه با آب و هوا، میزان ترافیک، یادآوری ها و قرارهای ملاقات درج شده در تقویم را به وی گزارش دهد.

تکنولوژی Intercome در کنار Siri

هوم پاد های مینی اپلهوم پاد اپل در خانه های هوشمند، برای کاربران راحتی بسیاری فراهم می آورد. مثلا کاربر می تواند با دادن دستور خاموش کردن لامپ به سیری ، دستور به قفل کردن درها یا تغییر دمای خانه به راحتی این کارها را به انجام برساند. همچنین با کمک تکنولوژی Intercome  (یک نوع دستگاه مخابره داخل ساختمان) کاربران میتوانند پیام های صوتی خود را از طریق این هوم پاد ها به سایر افراد منتقل کنند. ممکن است این افراد در منطقه ی دیگری از خانه یا در اتاقی دیگر باشند باز هم محدودیتی برای کارکرد HomePod mini وجود نخواهد داشت.

قابلیت تکنولوژی Intercome

هوم پاد های مینی اپل

تکنولوژی Intercome در واقع یکی از تکنولوژی های ویژه می باشد؛ که قابلیت کار با انواع مختلف Airpod , iPad, Apple Watch, AirPods, CarPlay و iPhone را دارد. لذا از طریق اتصال این ابزار به سیستم اینترکام میتوانید انواع پیام را به افراد مختلف خانه، دریافت و ارسال نمایید.

قیمت Home Pod Mini

این هوم پاد شگفت انگیز با قیمت 99 دلار در رنگ بندی مختلف روانه بازار شده است.