هواوی واچ D
هواوی واچ D در تاریخ 23 دسامبر رونمایی خواهد شد

هواوی واچ D در تاریخ 23 دسامبر مصادف با 2 دی رونمایی خواهد شد

کمپانی هواوی از یک رویداد در آینده ای نزدیک خبر می دهد. این شرکت قرار است در تاریخ 23 دسامبر مصادف با 2دی، هواوی واچ D خود را معرفی کند. محصول جدید این شرکت قرار است از قابلیت های منحصر به فردی بهره ببرد. گویا در این رویداد بزرگ علاوه بر رونمایی از ساعت هوشمند هواوی مدل D، می توانیم چندین محصول دیگر را نیز ببینیم.

همانطور که میدانید شرکت هواوی سابقه ی طولانی مدتی در تولید ساعت های هوشمند استثنائی دارد. امسال نیز قرار است با عرضه ی ساعت استثنائی خود همه را شگفت زده کند. ساعت هوشمند هواوی مدل D بسیار خاص خواهد بود؛ زیرا برخلاف ساعت های قبلی از قابلیت سنجش فشارخون بهره می برد. در ادامه تمامی آنچه که تاکنون فاش شده است در ادامه برایتان آورده شده است.

هواوی واچ D با نمایشگر فشار خون

هواوی واچ D

تنها ویژگی منحصر به فردی که تاکنون افشا شده است، نمایشگری مجهز به سنسور سنجش فشار خون است. قبلا نمایشگری با این قابلیت را قبلا نیز درسامسونگ گلکسی واچ 4 دیده بودیم. البته بهتر است بدانید سامسونگ اولین باری بود که چنین صفحه نمایشی را معرفی کرد. با توجه به رنج قیمت ساعت های هوشمند هواوی در مقایسه با ساعت های هوشمند سامسونگ، گویا قرار است ساعتی مقرون به صرفه با قابلیت های جذاب روانه ی بازار شود.

توضیحات بیشتر

جالب است بدانید که ساعت های هوشمند هواوی به خوبی می توانند با استفاده از برنامه ی هواوی HEALTH، بهترین عملکرد را برای کاربر به نمایش بگذارند. این ساعت هوشمند زمانی که با گوشی هوشمند هواوی و یا هر نوع گوشی دیگری جفت می شود؛ به خوبی قادر است تا نتایج دقیقی از فشار خون را برایتان نمایش دهد. با داشتن این ساعت می توانید روزانه با بررسی منظم میزان فشار خون از سلامتی خود آگاهی یابید.

سخن آخر

بجز مانیتور با نمایش فشار خون، هیچ مشخصات جدیدی از هواوی واچ D در دسترس نمی باشد. در ادامه با رونمایی این ساعت مشخصات آن در دیجی بروز مگ به روز رسانی خواهد شد؛ لذا برای دریافت توضیحات کامل این ساعت با ما همراه باشید.