هواوی با اینجوی 20 پرو به تازگی وارد یک رقابت تناتنگ می شود!
هواوی با اینجوی 20 پرو به تازگی وارد یک رقابت تناتنگ می شود!

همه ی گوشی هایی که مشاهده می کنید در ابتدا تولید می شود اما رفته رفته نسخه ی بهتر آنها به روی کار خواهد آمد که اینجوی 20 پرو هم از این قاعده مستنی نیست.

در شرایط فعلی بازار نیاز است تا کمی دقت کنید، این کمی دقت کردن بدین معنا است که راحی فوق العاده ای را وارد بازار کنید تا حیرت واقعی را مشاهده نمایید. این توصیه به طراحان می تواند با جلب رضایت مشتری فروش را هم بالاتر ببرد. عموماً زمانی که قبل از رونمایی گوشی قرار دارید اگر اخباری درست یا غلط منتشر شود نیاز به بررسی دارد و در نهایت می تواند کنجکاوی ها را هم بیشتر کند.

مشخصات سخت افزاری در اینجوی 20 پرو

این گوشی خوش دست هواوی قرار است تا در حدود سی خرداد ماه نیز رونمایی شود. بنابراین می توان گفت که چند روز قبل اطلاعات اصلی آن رونمایی شده است. اما باز هم نمی توان به چنین اطلاعاتی اکتفا کرد و احتمال تغییر دوباره هم وجود دارد. در حال حاضر تمرکز بر روی تراشه ی بکار گرفته شده در داخل گوشی برای عملکرد بهتر خواهد بود که به احتمال زیاد این تراشه از نوع MT6873 خواهد بود.

آیا اطلاعات دیگری هم از هواوی اینجوی 20 پرو در دسترس است؟

یکی از مهم ترین بخش هایی که در هر گوشی برای کارران اهمیت فراوان دارد در خصوص میزان حافظه آن می باشد. کمترین میزانی که یک گوشی امروزی می تواند در اختیار شما قرار دهد 4 گیگابایت حافظه خواهد بود. سیستم عامل نصب شده بر روی آن بر اساس تخمین ها به اندروید 10 نسبت داده می شود.

از نظر ظاهری نمایشگری که بر روی آن تعریف شده 6.5 اینچ است. کیفیتی که در داخل آن دیده شده فول اچ دی بوده و نرخ مربوط به نوسازی آن بسیار عالی و در حدود 90 هرتز می باشد.

شاید شما هم این فرورفتگی بر روی گوشی را مشاهده کرده باشید. در واقع این فرورفتگی به تنهایی دوربین سلفی را مدیریت خواهد کرد. این دوربین می تواند کیفیت 16 مگاپیکسل را در اختیار شما قرار دهد. در قسمت پشت آن دورین دیگری نیز تعبیه شذع که دوربین اصلی بوده و در حدود 48 مگاپیکسل نیز ظرفیت را در خود نگاه می دارد.

لنزهای دیگر این گوشی یکی مربوط به ثبت تصاویر از نوع فوق عریض با قدرت 8 مگاپیکسل، دیگری یک دوربین 2 مگاپیکسلی اما با عملکرد نامشخص می باشد.

 باتری گوشی هواوی 20 پرو

باتری بکار گرفته شده در این مدل از گوشی حدود 4000  میلی آمپرساعت را می تواند به ذخیره سازی بپردازد. گمانه ها به این موضوع اشاره دارند که شاید این گوشی بتواند از اینترنت نسل جدید هم حمایت کند.