HONOR Earbuds lite 2
قیمت و مشخصات بادز ۲ لایت Honor Earbuds 2 Lite

شرکت چینی آنر از عرضه جهانی HONOR Earbuds 2 Lite خود خبر داد. امروز کمپانی آنر از ایربادز جدید خود تحت عنوان Earbuds 2 lite رو نمایی خواهد کرد. این ایرباد جدید قرار است به به صورت همزمان در بازار های جهانی به فروش برسد. برای بررسی بیشتر اخبار مرتبط با هندزفری بلوتوثی جدید آنر با دیجی بروز همراه باشید.

ویژگی های عمده HONOR Earbuds 2 lite

ایربادز 2 لایت به جدیدترین نسل  بلوتوث یعنی Bluetooth 5.2 مجهز شده است. این هدفون بی سیم از تکنولوژی ANC (حذف نویز محیطی به صورت فعال) نیز پشتیبانی می کند. عمر باتری 32 ساعته و کنترل لمسی نیز از دیگر ویژگی های بارز این ایرباد می باشد.

به گفته ی مسئولان کمپانی آنر تاریخ شروع فروش ایرباد های جدید 7 آگوست 2021 می باشد. ایرباد های آنر به صورت همزمان در کشور های آلمان، فرانسه، ایتالیا، بریتانیا، اسپانیا و فنلاند به فروش خواهند رفت. برچسب قیمتی در نظر گرفته شده برای این ایرباد ها نیز از 69.90 یورو شروع می شود. هم اکنون فروش هانر Earbuds lite 2 در سایت اختصاصی آنر و همچنین سایت های آمازون و Ali Express آغاز شده است.

طراحی ظاهری HONOR Earbuds 2 lite

هدفون بی سیم آنر در دو رنگ سفید و مشکی به بازار عرضه شده اند. در داخل جعبه هانر ایربادز 2 لایت، سه عدد سیلیکون با سایز های مختلف قرار داده شده تا کاربران بتوانند بهترین سایز ممکن برای گوش خود را انتخاب کنند. طراحی ظاهری Earbuds 2 lite تا حدود زیادی به ایرباد های اپل شباهت دارد. کیس شارژ ایرباد جدید آنر 44 گرم وزن دارد. هر کدام از ایرباد ها نیز تنها 11 گرم وزن دارند. تا الگو برداری آنر از اپل تنها در ظاهر این ایرباد خلاصه نشود.

HONOR Earbuds lite 2 (mag)

 

ویژگی ANC و کیفیت تماس

علاوه بر ویژگی ANC هدفون آنر Earbuds 2 lite از ویژگی آگاهی میحیطی نیز بهره می برد. با فشار ممتد بر روی هر کدام از ایرباد ها صدای محیط به داخل گوش کاربر راه پیدا می کند. این ویژگی به شما کمک می کند که با اطرافیان خود مکالمه داشته باشید، و یا از صدای محیط خود آگاهی پیدا کنید. بدون اینکه مجبور به درآوردن ایرباد های خود باشید.

برای تماس تلفنی هندزفری Earbuds 2 lite تکنولوژی شبکه طبیعی محیطی (DNN) و تکنولوژی دوگانه ضد باد را به کار برده است. این ویژگی ها با حذف صدا های موجود در محیط باز، مکالمه ی تلفنی با کیفیت تر و شفاف تری را برای کاربران خود در محیط های باز ارائه می دهد. درایور های 10 میلی متری داینامیکی به هندزفری Earbuds 2 lite کمک می کند تا صدای بسیار متعادل و شفاف تری به گوش کاربر برسد. همچنین ویژگی تاخیر پایین، اتوماتیک موجب می شود که صدای بسیار هماهنگی را در حین اجری بازی داشته باشید.

HONOR Earbuds lite 2

باتری HONOR Earbuds 2 lite

هدفون بی سیم Earbuds 2 lite از یک باتری 55 میلی آمپری لیتیوم پلیمری بهره می برد. کیس شارژ این هدفون نیز دارای یک باتری 410 میلی آمپری است. شارژ کامل ایرباد ها و کیس شارژ نزدیک 1 ساعت و نیم زمان خواهد برد. عمر باتری ایرباد ها به نسبت نوع کاربری متفاوت خواهد بود. فعال بودن ویژگی ANC و انجام تماس های تلفنی طبیعتاً عمر باتری را کاهش خواهند داد. اما عمر باتری 32 ساعته که آنر قولش را داده، با اختلاف زیادی ایرپاد های اپل را با عمر باتری 24 ساعته پشت سر می گذارد. البته این اعدادی که آنر منتشر کرده تا زمان بررسی های تخصصی این ایرباد در حد ادعا باقی خواهد ماند.

سخن آخر

کمپانی آنر با استقلال اخیر خود از هواوی، توانسته از تحریم های فلج کننده ی آمریکا نیز در امان بماند. حال در طول عمر کوتاهی که خارج از نظارت هواوی سپری کرده، آنر سعی کرده که محصولات متنوعی را توسعه دهد. از جمله این محصولات گوشی موبایل سری 50 آنر می باشد که چشم انتظاران بسیاری دارد. هندزفری بلوتوثی HONOR Eaerbuds 2 lite نیز جزئی از این محصولات است که روی کاغذ امکانات و ویژگی های بسیار مثبتی را ارائه می دهد. حال باید منتظر باشیم تا پای این ایرباد به کشور ما نیز باز شود. تا با بررسی تخصصی آن در دیجی بروز صحت و سقم ادعاهای آنر معلوم شود.