نهایی شدن نسخه One UI 4
نهایی شدن نسخه One UI 4 برای سامسونگ گلکسی S21

سامسونگ نهایی شدن نسخه One UI 4 را برای گوشی گلکسی S21 اعلام کرد

شرکت سامسونگ هفته گذشته نهایی شدن نسخه One UI 4 خود را برای گوشی گلکسی اس 21 اعلام کرد. امروز یکی از نمایندگان شرکت سامسونگ فاش کرد که بعد از نسخه نهایی One UI4دیگر آپدیتی عرضه نخواهد شد.

مدیر انجمن سامسونگ در مراسم رونمایی نسخه بتا، مطالب مهمی عنوان کرد. وی در رابطه با نسخه بتا گفت: هر گونه مشکل در نسخه بتای چهارم با رونمایی آپدیت اصلی و جدید برطرف خواهد شد. سامسونگ در این راستا می گوید که اگر با مشکلاتی در نسخه ی بتا مواجه شدید، نگران نباشید؛ زیرا با دریافت نسخه اصلی One UI 4 این ایرادات تماما برطرف خواهد شد.

 نهایی شدن نسخه One UI 4

توضیحات اجمالی در مورد آپدیت جدید اندروید 12

یکی از واضح ترین تغییرات در اندروید شخصی سازی هوم اسکرین و صفحه قفل می باشد. در هوم اسکرین شاهد تغییرات گوشه های ویجت ها هستیم. شکل این ویجت ها به گوشه هایی با انحنای بیشتر تغییر یافته اند. تغییر ساعت دوگانه نیز مثال خوبی می تواند باشد. رنگ آیکون این ساعت در طی دوران شب تیره و در روز به رنگ سفید تغییر می بابد. همچنین در صفحه قفل نیز شاهد تغییراتی ملموس هستیم. مثل قرار گرفتن اپلیکیشن پخش موسیقی در صفحه قفل است که دسترسی کاربران را آسان نموده است.

 نهایی شدن نسخه One UI 4

چه گوشی هایی قرار است آپدیت نهایی نسخه One UI 4 را دریافت کنند؟

اولین گوشی هایی که قرار است رابط کاربری پایدار One UI 4 را دریافت کنند، گوشی‌های هوشمند گلکسی اس 21 خواهند بود. در حالی که گوشی های گلکسی S20، Z Fold3، Z Flip3 و Note20 در رده‌ های بعدی دریافت این آپدیت قرار دارند. در مراحل بعدی می توانیم شاهد دریافت نسخه ی One UI 4 برای این گوشی ها باشیم.

 نهایی شدن نسخه One UI 4

همچنین، انتظار می رود، گوشی های گلکسی اس 21 FE که قرار است در اوایل سال 2022 عرضه شود، جزو اولین گوشی هایی باشند که رابط کاربری مبتنی بر اندروید 12 را اجرا می کند.