نمایشگر چرخشی جدید در گوشی ال جی
نمایشگر چرخشی جدید در گوشی ال جی

گوشی جدیدی از سوی برند ال جی طراحی شده که با نام wing شهرت داشته و در حقیقت به دلیل نمایشگر چرخشی بسیار جذاب است.

گوشی ال جی جدید با قابلیتی که برای نمایشگر خود دارد می تواند دو نمایشگر را برای شما به همراه داشته باشد. در صورتی که یکی از آنها را بچرخانید می تواند روی نمایشگر بعدی خود قرار داشته باشد. اما در هر صورت هر دوی آنها قابلیت نمایش را دارند و کیفیت آنها هم بسیار عالی می باشد. در حال حاضر این نام ابتدایی تعریف شده برای محصول ال جی است اما به صورت قطعی تعیین نام نشده است.

نمای ظاهری گوشی ال جی با نمایشگر چرخشی

زمانی که گوشی را در دست خود می گیرید از نظر ظاهر مشابه با سایر گوشی ها طراحی شده اما وقتی که نمایشگر آن را می چرخانی حالت تی انگلیسی به خود می گیرد. از دور گوشی شما شبیه به یک هواپیما دیده خواهد شد. بنابراین تفاوت واضحی با سایر گوشی ها دارد.

چرا این محصول به صورت چرخشی طراحی شده است؟

در واقع دلایل بسیاری وجود دارد اما یکی از مهم ترین آنها به بزرگ تر بودن نمایشگر اشاره دارد. هرچه نمایشگر مربوط به گوشی شما بزرگ تر باشد همانند یک تبلت عملکرد دارد. بنابراین می توانیم به این نکته اشاره کنیم که تمامی نوشته ها بزرگ تر دیده خواهد شد. علاوه بر آن در صورت آنالیز برخی از داده ها وضوح تصویر بهتری را دارید.

 کاربرد اصلی این گوشی ال جی تاشو برای افرادی خواهد بود که قصد دارند تا دورکاری انجام دهند. با وجود گوشی ال جی با نمایشگر چرخشی دیگر نیازی ندارید که از تبلت یا لپ تاپ سنگین خود کمک بگیرید. همه ی این کارها را به کمک نمایشگر بزرگ تر مربوط به گوش مورد نظر انجام خواهید داد و بسیاری از جزئیات روی گوشی تشخیص داده می شود. 

ویژگی های نمایشگر چرخشی ال جی

این نمایشگر از نظر بزرگی تنها 4 اینچ است. بنابراین نسبت به نمایشگر بسیاری از گوشی ها کوچکتر بوده اما با وجودو دو نمایشگر در نهایت تصویر بزرگ تری را در اختیارتان قرار می دهد. چیپست های موجود در آن از نوع اسنپدراگون ۷۰۰ می باشد. از نظر دوربین کیفیت مناسبی وجود دارد اما با بسیاری از گوشی های جدید تفاوت هایی دارد که قابل مقایسه نیستند. کیفیت ثبت تصویر با چنین دوربینی تنها 64 مگاپیکسل خواهد بود.

با دو نمایشگری که برای شما تعریف شده شما توانایی آن را دارید تا از هریک به صورت جداگانه بهره ببرید. به عنوان مثال در ابتدا می توانید با یک نمایشگر ویدئو را ببینید و با نمایشگر پایینی نظرات خود را ارسال نمایید.

زمان نهایی برای عرضه این محصول در  شش ماهه دوم از سال جاری میلادی است.