نمایشگر تاشو سامسونگی با طراحی فوق العاده شیک

یکی از بهترین تجربه ها در کار کردن با گوشی ها می تواند به گوشی تاشو مرتبط باشد. در واقع می توان این چنین گفت که نمایشگر تاشو سامسونگ چنین رویایی را به واقعیت تبدیل خواهد کرد.

البته در حال حاضر در رونمایی از محصول فوق العاده شیک و بسیار جذاب سامسونگ دیسپلی نقشی ندارد. سازنده اصلی را می توان سامسونگ الکترونیک دانست. این سازنده توانسته تا با تمام قدرت خود نمایشگری را بررسی نماید و آن را بازتاب کند تا همگان را به حیرت وا دارد. این نمایشگر به صورت کامل تاشو طراحی می شود.

در حقیقت تا پیش از این، برای ساخت گوشی های مربوط به سامسونگ آن هم از نوع نمایشگر تاشو، سامسونگ دیسپلی به خوبی از پس چنین کاری برمی آمد. اما این بار متفاوت از همیشه برای ساخت این محصول می توانیم به سامسونگ الکترونیک اشاره کنیم که تحول مهمی را در بازار ایجاد می کند. با این کار می تواند به راحتی بازار را در دست بگیرد.

تفاوت سامسونگ دیسپلی با الکترونیک در چیست؟

در حقیقت می توان به این موضوع اشاره نمود که در شرکت و برند بسیار بزرگ و وسیع سامسونگ کارها به صورت کامل طبقه بندی می شوند. برای ساخت یک گوشی هم دو دسته وجود دارد. بخشی که تنها وظیفه تولید نمایشگر ها را برعهده دارد، همچنین بخشی که برای ساخت گلکسی ها فعالیت دارد. در واقع در حوزه ی دوم سامسونگ الکترونیک و در حوزه ی اول سامسونگ دیسپلی تلاش می کند. 

در بخش دیسپلی فعالیت به تنهایی برای گوشی همراه نیست، بلکه برای تلویزیون ها و حتی سایر نمایشگرها از جمله پی سی کاربرد دارد.

در این زمینه برای هر تولید سامسونگ الکترونیک باید هزینه مربوط به تهیه نمایشگر را به صورت جداگانه پرداخت نمود. اما حالا در صورتی که این نمایشگر تاشو را تولید کند، این هزینه با بومی شدن به حداقل خواهد رسید.

پس از تولید چنین محصول درجه یکی، سامسونگ الکترونیک حرفی برای گفتن در بازارها دارد. می تواند قیمتی را ارائه دهد تا سازندگان محصولات مشابه را به رقابت دعوت کند. این رقابت در بازار می تواند قیمت را رفته رفته بالاتر هم ببرد. از طرفی کیفیت به دلیل رقابتی بودن در بالاترین سطح ارائه خواهد شد. 

کدام محصول از نمایشگر تاشو بهره می برد؟

در حقیقت می توان چنین گفت که یکی از بهترین محصولات برای بهره بردن از نمایشگر تاشو گلکسی از نوع زد فلیپ است. آخرین حد از باریک بودن را در این نمایشگر مشاهده خواهید کرد. می توان چنین انتظار داشت که باریک تر از این محصول به بازار راه پیدا نمی کند. زیرا در این صورت شاهد آسیب به نمایشگر خواهیم بود. به همین دلیل با توجه به باکیفیت بودن محصول ارائه شده، توان رقابت بالا می رود.

 یک بررسی ساده از نظر قیمت نشان می دهد که تفاوت قیمت بالایی بین نمایشگرهای معمولی با نمایشگرهای تاشو وجود دارد. این تفاوت در حدود 38 دلار بیشتر خواهد بود.

 در صورتی که توان تولیدی از دیسپلی گرفته شود، می تواند تمام تلاش خود را برای تولید محصول بهتر در سایر زمینه ها به همراه داشته باشد. تولید چنین نمایشگرهای تاشویی به زمان و همچنین دقت بالایی نیاز دارد.