نسل دوم AirPods Pro
نسل دوم AirPods Pro با قابلیت‌های ارتقا یافته‌تر در راه است

نسل دوم AirPods Pro با قابلیت‌های ارتقا یافته‌تر در راه است

تحلیل گر مشهور اپل، مینگ چی کو مدعی است که نسل دوم AirPods Pro با قابلیت های ارتقا یافته، در سه ماهه چهارم سال 2022 عرضه خواهد شد. پیش از این شایعات سال گذشته نشان داد که اپل نسل سوم ایرپاد های خود را با طراحی مشابه AirPods Pro اما با ساقه های کوتاه تر، سری قابل تعویض و عمر باتری بهبود یافته در سال 2021 عرضه خواهد کرد. اکنون گزارش جدید بلومبرگ گویای آن است که نسل دوم AirPods Pro در سال 2022 با ویژگی های ردیابی تناسب اندام، به لطف سنسورهای حرکتی به روز معرفی می شود.

گفته می شود AirPods Pro آینده از طراحی کوچکتری برخوردار است. به این شکل که در نسل دوم ایرپادز پرو ساقه ها حذف میشوند. در این گزارش آمده است که این طراحی در هدفون ‌های بی ‌سیم جدید با نام تجاری Beats که ماه آینده معرفی میشوند، پیاده شده است.

 AirPods Pro

ظاهرا نسل دوم AirPods Pro همانند ایرپاد پرو فعلی، از کنترل های  لمسی بهره میبرد. گفته میشود عمر باتری ایرپاد پرو نسل جدید، همانند نسخه فعلی، 5 ساعت خواهد بود. این گزارش بیان میکند که اپل در حال حاضر روی نسل دوم AirPods Max کار نمی کند، اما ممکن است این محصول نیز در آینده ای نزدیک با رنگ بندی های متنوع تری عرضه شود.

برخی از شایعات مبنی بر آنند که اپل در حال حاضر بر روی یک هوم پاد جدید کار میکند. این هوم پاد جدید با نمایشگر و دستگاهی عرضه خواهد شد که ویژگی های هوم پاد، دوربین فیس تایم و اپل تی وی را ترکیب می کند! ظاهرا در آینده ای نه چندان دور، باید منتظر یک شگفتی دیگر از کمپانی اپل باشیم!