گوشی Z Flip3 5g
نسخه ی انحصاری گوشی گلکسی Z Flip3 5g رونمایی شد

رونمایی رسمی از نسخه ی انحصاری گوشی گلکسی Z Flip 3 5g

هم زمان با نزدیک شدن به بازی های المپیک زمستانی پکن، سامسونگ توانست به مناسبت این بازی ها گوشی Z Flip3 5G Olympic Games Edition را معرفی نماید. این گوشی یک نسخه ی محدود بوده و ممکن است به صورت انحصاری صرفا در چین وجود داشته باشد. گوشی گلکسی Z Flip3 5g قابلیت های ویژه ای دارد که در ادامه به آن میپردازیم.

گوشی گلکسی Z Flip3 5gمشخصات ظاهری موبایل Galaxy Z Flip3 نسخه المپیک

غول کره ی جنوبی سامسونگ، به خوبی توانسته است تا گوشی زد فلیپ 3 را به صورت انحصاری طراحی کند. رنگ سفید به کار رفته در این گوشی از فصل زمستان الهام می گیرد. طرح های طلایی نیز بر روی قاب و لولای نسخه محدود Galaxy Z Flip3 دیده می شود که جلوه ی جذابی به آن بخشیده است. این در حالی است که نمایشگر دوم که در پل پشتی دیده می شود، به رنگ مشکی طراحی شده است. حرکت جالب شرکت سامسونگ، در بخش لوگو کاملا مشهود است. در بخش پایینی پنل پشتی گوشی زد فلیپ 3، میتوانید لوگوی samsung را ببینید. در زیر آن نیز لوگوی المپیک 2022 پکن قابل مشاهده است.

گوشی Z Flip3 5gنسخه جدید گوشی المپیک Z Flip3 با تم سفارشی همراه با تصاویر زمینه ی اختصاصی الهام‌گرفته از المپیک راهی بازار می شود. نه تنها تم ها بلکه نمادها و نمایش ساعت نیز از المپیک 2022 پکن الهام گرفته شده است.

زمان و قیمت عرضه گوشی Olympic Games edition Z Flip3

گوشی گلکسی Z Flip3 5g از نعمت رم 8 گیگی در کنار 256 گیگابایت فضای ذخیره سازی بهره می برد. قیمت گوشی گلکسی Z Flip3 5g نیز حدود 7999 یوان معادل 1258 دلار اعلام شده است. برای خرید نسخه ی محدود گوشی تاشوی  Z Flip3 با پشتیبانی از اینترنت 5جی، بایستی چینی ها از طریق فروشگاه رسمی سامسونگ در چین اقدام نمایند.

گوشی موبایل گلکسی Z Flip3 5g همچنین از امروز میتوان زد فلیپ 3 را به صورت پیش فروش خریداری کرد. این در حالی است که زمان رسمی فروش موبایل Z Flip3 5g مدل المپیک 2022، 15 ژانویه برنامه ریزی شده است. باید ببینیم که تمامی ورزشکاران شرکت کننده در المپیک امسال پکن، از گوشی جدید سامسونگ، مدل Z Flip3 5G استفاده خواهند کرد یا خیر. البته در رابطه با عرضه ی بین المللی این گوشی هنوز اطلاعات چندانی در دست نمی باشد.