نسخه مقاوم اپل واچ
نسخه مقاوم اپل واچ در سال 2022 معرفی خواهد شد

نسخه مقاوم اپل واچ طبق شایعات منتشر شده در سال 2022 معرفی خواهد شد

شایعاتی مبنی بر عرضه ی نسخه مقاوم اپل واچ وجود دارد. این کمپانی در تلاش است تا نسخه ای مقاوم از ساعت هوشمند خود در سال جدید رونمایی نماید. تحلیلگر مشهوری با نام مینگ چی گو تایید می کند که پوشیدنی هوشمند قرار است در سال 2022 روانه ی بازار شود. طبق گفته ی آقای kuo، علاوه بر apple watch مقاوم، سه مدل از سری واچ 8 را نیز در سال 2022 خواهیم دید. این مدل از اپل واچ در برخی از منابع به عنوان نسخه ی اکسپلورر نیز یاد شده است.

توضیحات بیشتر در رابطه با نسخه مقاوم apple watch

گویا ساعت هوشمند اپل نسخه ی مقاوم قرار است به گونه ای طراحی شود که در برابر ضربات مقاوم باشد. این مقاومت برای ورزشکارانی ورزش های سنگین انجام می دهند مناسب خواهد بود. همچنین ورزشکارانی که در فضاهای باز ورزش می کنند و یا در تمارین افراطی عمل می نمایند بازار هدف این ساعت هوشمند خواهند بود.

نسخه مقاوم اپل واچتوضیحات اجمالی در رابطه با سری 8 اپل واچ

سری 8 apple watch قرار است از سنسور دمای بدن در زیر صفحه ی نمایش و بخش در تماس با پوست بدن بهره مند شود. این ساعت هوشمند با قابلیت خاص خود به کاربران در تشخیص فاکتورهای مهم در رابطه با سلامتی بدن کمک می کند. این فاکتور های مهم می توانند شامل اطلاعاتی در رابطه با سلامت و تناسب اندام باشد. ساعت مذکور گویا با جمع آوری این فاکتورها می تواند به مصرف کننده کمک کند تا سلامتی خود را ارتقا دهد.

جدیدترین ایرپاد پرو با طراحی بدون ساقه ی اپل

در ادامه نیز می توانیم منتظر نوع جدیدی از ایرپادهای اپل باشیم. در نسخه ی ارتقا یافته بر خلاف نسخه های قبلی می توانید شاهد حسگر های سلامتی بدن باشید. با تکیه بر شایعات منتشر شده، قرار است در طراحی ایرپاد پرو جدید حذف ساقه ها را شاهد باشیم. طبیعتا اپل قرار است بر روی قابلیت هایی مثل مکالمه وقت زیادی صرف نماید تا با حذف ساقه ها مسئله ی کیفیت صدای دریافتی وجود نداشته باشد.