بتا 2 اندروید 12L
نسخه بتا 2 اندروید 12L برای تبلت های لنوو P12 پرو عرضه شد

نسخه بتا 2 اندروید 12L برای تبلت Lenovo P12 Pro عرضه شد

همانطور که قبلا نیز گفته بودیم، کمپانی گوگل در ماه اکتبر سال گذشته اندروید 12L را به صورت آزمایشی عرضه کرد. این نسخه برای گوشی های پیکسل واجد شرایط عرضه شده بود. امروز نیز خبر جدیدی مبتنی بر عرضه ی نسخه ی بتا 2 اندروید 12L برای تبلت های لنوو P12 پرو نیز هستیم.

به نقل از 9to5Google، نسخه ی Android 12L Beta 2 قرار بود توسط لنوو و برای ارتقا سطح امنیتی تبلت های پی 12 پرو عرضه شود. اما هیچ اشاره ای نسبت به آن در وب سایت این شرکت تاکنون دیده نشده است.

بتا 2 اندروید 12L

جالب است بدانید که خود کمپانی لنوو در رابطه با عرضه اندروید 12L برای تبلت های لنوو P12 پرو هیچ نوع بیانیه ای ارائه نکرده است. همچنین وب سایت لنوو برخی از محدودیت های نرم افزاری را از بابت نسخه ی بتای قبلی از وب سایت خود پاک نکرده است. عدم تغییر این لیست به معنی عدم رفع محدودیت هاست. البته ممکن است محدودیت ها از میان برداشته شده باشد ولی لنوو لیست را بروز نکرده باشد.

شیوه نصب اندروید 12L برای تبلت های لنوو P12 Pro

میتوانید نسخه ی بتا 2 اندروید 12L را با حجم 1.7 گیگابایتی از وب سایت 12LDeveloper دانلود و بر روی تبلت های خود نصب نمایید. دستورالعمل های نصب نیز در طی فرایند برایتان نمایش داده می شود. بهتر است توجه داشته باشید که دومین بتای اندروید 12L برای تبلت های پی 12 پرویی که تنها از وای فای پشتیبانی میکنند، در دسترس خواهد بود. علاوه بر آن نیز برای تبلت های P12 PRO با شماره مدل TB-Q706F عرضه می شوند. این تبلت ها در خارج از چین وجود دارند.

بتا 2 اندروید 12L

بهتر است به یاد داشته باشید که نسخه های بتا غالبا دارای برخی باگ های نزم افزای هستند. این باگ های نرم افزاری ممکن است عملکرد تبلت ها را دچار مشکل نمایند. بنابراین در صورتی که از تبلت خود برای انجام کارهای مهم استفاده میکنید، بهتر است از نصب بتای دوم اندروید 12L جلوگیری کنید.

سخن آخر

گوگل قرار است قبل از عرضه ی رسمی اندروید 12L در ماه آوریل، سومین بتای اندروید 12L را عرضه کند. سومین نسخه ی  بتای اندروید 12L در ماه فوریه عرضه خواهد شد. بنابراین بایستی منتظر باشیم تا ببینیم آیا تبلت های لنوو P12 پرو، نسخه ی سوم بتای اندروید 12L را دریافت میکنند یا خیر. این احتمال نیز وجود دارد که کمپانی لنوو تا عرضه ی نسخه ی نهایی اندروید 12L برای تبلت های پی 12 پرو، منتظر باشد.