نجات دادن کاربران توسط اپل واچ سری 6
نجات دادن کاربران توسط اپل واچ سری 6

شاید این که یک ساعت بتواند جان کاربر خود را نجات دهد کمی عجیب باشد اما در رابطه با اپل واچ سری 6 این واقعیت وجود دارد.

همیشه در هر جایی که هستید یکی از در دسترس ترین وسایلی که در اختیار دارید ساعت همراه شما خواهد بود. سعی کنید در خرید ساعت های هوشمند همراه خود کمی دقت نمایید، زیرا این ساعت توانایی آن را دارد تا در سریع ترین زمان ممکن مشکل شما را حل کند. اپل واچ سری 6 در پس تولید سری 4 و 5 می تواند به عنوان یک نجات دهنده همراه عمل کند.

نظرخواهی اپل واچ در رابطه با سلامتی بدن

با توجه به آنکه بدن در هر لحظه می تواند به شکل های خاصی باشد این که هشداری در خصوص تغییر سلامتی به شما داده شود بسیار تأثیرگذار خواهد بود. به عنوان مثال اگر با خودرویی برخورد داشته باشید و دچار ضربه ای بشوید، اپل واچ در خصوص حال شما سؤال می پرسد در صورتی که حالت مساعدی نداشته باشید به سرعت پیگیر خواهد شد و اطلاع رسانی های لازم را انجام می دهد.

اپل واچ سری 6 چگونه جان شما را نشان خواهد داد؟

در صورتی که شما دچار مشکلاتی باشید و در زمان سؤال پرسیدن نتوانید پاسخی را ارائه دهید، این ساعت به سلامتی شما شک می کند. تنها یک دقیقه به شما فرصت خواهد داد تا پاسخی به آن بدهید، اگر این پاسخ داده نشود، به منزله حال بد شما خواهد بود. بنابراین به اورژانس تماس می گیرد.  بهتر است تا از قبل برای چنین مواردی لیستی را تعریف نمایید تا به آنها اطلاع داده شود.

آیا این تغییر نتیجه مثبتی خواهد داشت؟

در واقع بررسی ها نشان می دهند که این تغییر نتیجه مثبت را در بر دارد. نتیجه مثبت برقرار کردن تماس با مخاطب  مورد نظر خواهد بود و حتی به پلیس هم اطلاع داده خواهد شد. پلیس می تواند بر اساس تماس برقرار شده موقعیت را ردیابی نموده و شما را پیدا کند. بنابراین اگر در جایی گیر افتاده باشید و توانایی پاسخگویی را نداشته باشید در نهایت نجات خواهید یافت و همانند یک دوست به شما کمک می کند.

چه مواردی توسط اپل واچ سری 6 چک خواهد شد؟

در حقیقت می توانیم بگوییم که در این ساعت برخی از آیتم ها مهم تر هستند که از جمله آنها ضربان قلب شما، وضعیت ریتمیک قلب، فشارخون، سلامتی عروف و … بررسی می شود. اگر لخته های در خون وجود داشته باشد یا حمله ای قلبی به شما دست دهد، توسط این ساعت تشخیص داده خواهد شد. حتی توانایی سنجش میزان اکسیژن خون هم وجود دارد و این اکسیژن بررسی خواهد شد که اگر به محدوده ی 90 برسد هشدار داده می شود. 

نیازی نیست تا شما نگرانی در رابطه با باتری اپل واچ خود داشته باشید، اپل واچ می تواند به آسانی ساعت ها شارژ را در درون خود نگاه دارد.