می نوت 10 شیائومی با دوربین چند لنزی فوق حرفه ای
می نوت 10 شیائومی با دوربین چند لنزی فوق حرفه ای

در واقع در بین گوشی های برند شیائومی یکی از آنها که زوم فوق العاده ای دارد با نام می نوت 10 پرو به زودی وارد بازار می شود.

این گوشی بسیار خوش دست یک نوع میان رده ای خواهد بود که نسبت به گوشی های مشابه اما با قیمت گران تر خود می تواند به فروش برسد. این گوشی قیمت پایین تری دارد اما گوشی های مشابه به نسبت آن قیمت بالاتری دارند. می نوت 10 پرو در نوع تجاری خود با نام شهرت دارد. بنابرابن در صورتی که چنین نامی را مشاهده کردید گوشی مورد نظر همین گوشی مذکور است.

چرا می نوت 10 در کانون توجه قرار دارد؟

می نوت ١۰ پرو تنها بخاطر دوربینی که دارد در اولویت انتخاب ماست. دوربینی که برای این محصول در نظر گرفته شده است ١۰٨ مگاپیکسل می باشد. دوربینی با چنین قابلیت بزرگنمایی فوق العاده کارا خواهد بود. البته بیشتر از همه زوم آن مدنظر ما قرار دارد. این گوشی در واقع در زمره ی اولین ها قرار می گیرد. پیش از راه یابی گوشی مشابه سامسونگ در ابتدا از این محصول در شیائومی رونمایی شده است. بزرگنمایی در این محصول تا حدود ٣.٧ برابر است که البته می توانید تصاویری از نوع ماکرو را هم با آن ثبت نمایید.

خصوصیات ظاهری می نوت 10  پرو

نمایشگر این محصول از نوع امولد طراحی شده است که می تواند با حدود ١۶ میلیون از رنگ خود نمایش فوق العاده ای را پدید آورد. نمایشگر اصلی محصول 6.74 اینچ با کیفیت ١۰٨۰ در ٢٣۴۰ می باشد. از نظر وزن کلی ٢۰٨ گرم است. مقاومت بدنه آن قوی بوده و از نوع گوریلا گلس ۵ بوده که البته باکمک حالت آلومینیومی که دارد نسبت به انواع ضربه مقاومتی را هم از خود نشان می دهد.

خصوصیات نرم افزاری و سخت افزاری در می نوت 10 پرو

از نظر مجهز بودن به سیستم عامل اندروید ٩ در آن فعال می باشد. با کمک یک پردازشگر ٨ هسته ای توانایی بالایی در پردازش دیده می شود. حافظه برای ذخیره سازی آن در حدود ١٢٨ گیگابایت و علاوه بر آن ۶ گیگابایت رم هم دارد. البته در نسخه دیگر این محصول می توانید از حافظه ٢۵۶ گیگابایتی به همراه ٨ گیگابایت رم هم کمک بگیرید.

دوربین می نوت 10 پرو

دوربین اصلی ١۰٨ مگاپیکسل بوده و علاوه بر آن یک دوربین ۵ مگاپیکسلی از نوع تله فوتو با قابلیت فوکوس لیزی و همچنین بزرگ کردن اپتیکال در اختیار شما قرار می گیرد. علاوه بر آن لنز ١٢ مگاپیکسلی و همچنین ٢ مگاپیکسلی هم دیده می شود. یک دوربین مخصوص مایکرویی آن هم ٢ مگاپیکسل کیفیت دارد.

اما در عین حال یک دوربین سلفی با کیفیت بالا هم می بینید که ٣٢مگاپیکسل کیفیت برای ثبت تصاویر توسط آن تعریف می شود.