جدیدترین گوشی تاشوی هواوی
منتظر جدیدترین گوشی تاشوی هواوی P50 Pocket باشید

جدیدترین گوشی تاشوی هواوی P50 Pocket به زودی رونمایی می شود

طبق گزارشات دریافتی قرار است جدیدترین گوشی تاشوی هواوی با نام گوشی Huawei P50 Pocket در 23 دسامبر رونمایی شود. تاشو بودن این گوشی توسط خود کمپانی هواوی تایید شده است. علاوه بر تاشو بودن این گوشی تصاویر جدیدی نیز از طراحی فانتزی این گوشی به دست رسیده است.

جدیدترین گوشی تاشوی هواوی مجله ی مد مشهوری در جهان با نام هاپرز بازار در اکانت ویبوی خود تصاویری را منتشر نمود. این تصاویر خبر از ظاهر گوشی هواوی P50 Pocket می دهد. گویا گوشی مذکور در دستان بازیگر و خواننده ی چینی معروف Guan Xiaotong، دیده شده است.

مشخصات پنل پشتی گوشی تاشوی هواوی P50 Pocket

در پنل پشتی جدیدترین گوشی تاشوی هواوی دو دایره مشاهده می شود. هر کدام از این دایره ها کارکرد خاصی را اعمال می کنند. دایره ی اول که بالاتر از قبلی مشاهده می شود، چند واحد دوربین دارد. سه دوربین به همراه یک فلاش LED بر روی این دایره سوار است.

جدیدترین گوشی تاشوی هواوی دایره ی پایینی نیز به عنوان نمایشگر همیشه روشن برای نمایش اعلان ها ساعت است. جالب است بدانید که با پنل پشتی گوشی تاشوی هواوی می توانید سلفی بگیرید. زیرا دوربینی در دایره ی پایینی وجود دارد که این عمل را به راحتی انجام می دهد.

گوشی Huawei P50 Pocket برای شیک پوشان یک گوشی جذاب است. گویا هواوی قصد دارد بخشی از بازار سامسونگ گلکسی Z Flip 3  را از آن خود کند. نقطه ی قوت این گوشی طراحی جذاب و استایلیش آن است.

جدیدترین گوشی تاشوی هواوی

خریداران این گوشی، گویا با وجود ظاهر جذابی که هواوی P50 جیبی دارد، به مشخصات سخت افزاری و یا نرم افزاری آن بی توجه خواهند بود.

توضیحات بیشتر

البته هنوز اطلاعات چندانی در رابطه با مشخصات سخت افزاری و نرم افزاری گوشی Huawei P50 Pocket در درست نمی باشد. اما به نقل از gsmarena، احتمال زیادی وجود دارد که گوشی مذکور قدرتش را از چیپست اسنپدراگون 888 بگیرد. نبود پشتیبانی از تکنولوژی 5جی نیز دور از انتظار نیست.

جدیدترین گوشی تاشوی هواوی

همین منبع معتبر مذکور اعلام نموده که احتمال دارد سه دوربین سوار بر پنل دایره مانند به ترتیب: دوربین اصلی، اولتر اواید و پرتره باشد. هیچ گونه سنسور دیگری بر این پنل دایره ای مشاهده نمی شود.