معرفی ویژگی های گجت جدید اپل واچ سری 5
معرفی ویژگی های گجت جدید اپل واچ سری 5

در دو سال گذشته مدلی تقریباً مشابه با این محصول رونمایی شد که با نام اپل واچ سری 5 شهرت خواهد یافت. در ادامه خلاصه ای از خصوصیات مربوطه را معرفی خواهیم کرد.

از نظر ظاهری بررسی ها نشان می دهد که هیچ نوع تفاوتی با نسل گذشته آن وجود ندارد، بنابراین ظاهر سری 4 و 5 تقریباً مشابه خواهد بود. اما از نظر داخلی تفاوت های بیشتری وجود دارد. از نظر اندازه تغییراتی وجود دارد که تنها 4 میلی متر تفاوت در ظاهر آن دیده می شود. وزن کلی 36 گرم می باشد. این وزن بسیار سبک تر بوده و در نهایت زمانی که بر روی دست خود قرار می دهید هیچ احساسی از قرار گرفتن یک گجت نخواهید داشت. این حالت در زمان ورزش کردن بسیار کمک کننده است.

ظاهر اپل واچ سری 5

این اپل واچ از نظر ابعاد به صورت مربع طراحی شده است. در حالی که شاید گجت های پوشیدنی دیگر به صورت دایره ای شکل دیده شوند. این طراحی مخصوص اپل واچ بوده و در هر جایی که شما آن را ببینید متوجه اصالت محصول خواهید شد. از نظر بدنه کیفیت بسیار بالایی دارد، همچنین مقاومت آن به دلیل وجود آلومینیوم تأیید شده است.

انواع بدنه های موجود برای اپل واچ سری 5

تنها بدنه موجود برای این واچ هوشمند آلومینیوم نیست. در حقیقت بدنه های دیگری هم وجود دارد که مقاومت بیشتر اما قیمت بالاتری هم دارند. حتی بندهای استفاده شده هم می تواند از این قاعده پیروی نماید. در بین بدنه های موجود انواع سرامیکی، همچنین استیل از نوع ضد زنگ در برابر مجاورت هوا و در نهایت بدنه تیتانیومی هم دیده می شود. بنابراین با توجه به ظاهر می توانید هریک از آنها را خریداری کنید.

نمایشگر همیشه روشن اپل واچ سری 5

در بین انواع گجت های پوشیدنی صفحه مربوط به واچ تیره و خاموش است، مگر آنکه شما آن را روشن نمایید. در واقع هربار برای روشن کردن واچ خود نیاز به ارتباط با آن دارید. در مقابل اپل واچ سری 5 نمایشگری دارد که دائما روشن است. یعنی نیازی نیست که شما به واچ خود دست بزنید. در حقیقت این وضعیت در زمان ورزش کردن و عرق کردن دست ها به شما کمک زیادی خواهد کرد. این حالت قابل تغییر هم خواهد بود.  

تمامی نویزهای موجود در محیط بخصوص زمانی که اطراف شما بسیار شلوغ است توسط این اپل واچ قابل رفع خواهد بود. در این حالت دیگر نیازی به افزایش صدای گجت نیست. اگر شما صدا را از محدوده تعیین شده بالاتر ببرید احتمال آسیب به گوش هم افزایش پیدا می کند. بنابراین حذف تمامی نویزها به نفع سلامتی شماست.

اگر قصد دارید تا این گجت را به گوشی خود متصل نمایید می توانید کمی در زمان صرفه جویی کنید، زیرا برقراری اتصال کاملاً سریع است.

جزئیات مربوط به سلامتی خود را با اپل واچ دنبال خواهید کرد. توسط این گجت سلامتی بدن از نظر تعداد ضربان قلب، کالری سوزانده شده در پیاده روی ها، تعداد گام های برداشته شده، زمان مناسب برای استراحت شما و …. در اولویت قرار دارد.