معرفی هدفون های جدی بیتس اتودیو بادز

هدفون های Beats Studio Buds چه چیزی برای ارائه دارند؟

دیگر نیازی نیست برای داشتن قابلیت حذف نویز در هنگام استفاده از هدفون به ایرپادز پرو متکی باشید. کمپانی بیتس  از محصول جدید خود به نام Beats Studio Buds رونمایی کرده است.  استودیو بادز قابلیت حذف نویز را با قیمت به مراتب پایین تر 149.99 دلاری خود به کاربران عرضه می کند. سابق بر این اپل اولین کمپانی بود که این قابلیت هیجان انگیز را در ایر پادز پرو ارائه کرد. اکنون کمپانی بیتس که خود نیز زیر نظر کوپرتینویی ها فعالیت می کند به این قابلیت مجهز شده است. و استودیو بادز آماده است تا سرو صدای اضافی رقبا را بخواباند. در ادامه با دیجی بروز همراه باشید تا نگاهی اجمالی بر این محصول داشته باشیم.

معرفی محصول بیتس استودیو بادز

تکنولوژی مورد استفاده قرار گرفته در استودیو بادز با ایر پادز پرو یکی است. بیتس در استودیو بادز از یک میکروفون خارجی استفاده کرده است. این میکروفون توانایی قطع کامل صدای محیط خارجی (شامل صدای باد) می باشد تا بتوانید به راحتی تمرکز کنید. در مقابل اگر می خواهید صدای بیرونی را داشته باشید کار شما ساده است، انتخاب حالت شفافیت. با فشردن و نگه داشتن کلید کنترلی که بر روی آن حرف b حک شده این کار انجام خواهد شد. در این صورت می توانید در کنار لذت  بردن از موسیقی با کیفیت پخش شده، آگاهی محیط خود را نیز حفظ کنید. قابلیت های استودیو بادز به همین جا ختم نمی شود. یک جفت میکروفن مجهز به تکنولوژی شکل دهنده پرتو (Beam-forming) در این گجت به کار گرفته شده است. این قطعات وظیفه خنثی سازی صدا های محیطی را در هنگام تماس تلفنی را بر عهده دارند.

سازگارترین با اندروید

استودیو بادز سازگارترین هدفون ساخت بیتس با اندروید است. واضح است که استودیو بادز کاملا با گجت های آیفون و آیپاد سازگار است. در مقابل استودیو بادز فرآیند هماهنگی با دستگاه های اندرویدی را به تنها یک کلیک کاهش داده است. استودیو بادز اولین گجتی است که قابلیت پشتیبانی از برنامه Find My، اپل و Find My Device اندروید را دارد. همچنین این هدفون به روز رسانی های firmware اندروید را دریافت می کند. در بخش دستیار صوتی نیز می توانید از دستیار صوتی اندروید بهره ببرید. البته قابلیت های انحصاری در محیط ios نیز زیاد است. کنترل استودیو بادز به صورت هندزفری و با فرامین صدا تنها به وسیله ی Siri صورت می گیرد. و اگر بخواهید از کیفیت Dolby Atoms برای گوش دادن به موسیقی استفاده کنید، تنها انتخاب پیش روی شما Apple music است.

سخن آخر درباره بیتس استودیو بادز

استودیو بادز شاید مهم ترین محصول بیتس در چند وقت اخیر باشد. ترکیب قابلیت حذف نویز خارجی با پشتیبانی از اندروید گستره ی کاربران این محصول را افزایش خواهد داد. البته در این بین قیمت به مراتب پایین تر استودیو بادز نسبت به ایرپاد پرو را نباید فراموش کرد. استودیو ایربادز توانایی پخش موسیقی تا 15 ساعت را دارد. در صورت استفاده از قابلیت حذف نویز این مدت به 8 ساعت کاهش خواهد یافت. از سوی دیگر 5 دقیقه شارژ لازم است تا انرژی کافی برای پخش یک ساعت موسیقی را به دست آورید. طراحی استودیو بادز دارای گواهینامه IPX4 بوده ودر برابر آب و تعرق مقاوم است. در بخش رنگ بندی نیز رنگ های سفید، قرمز و مشکی در اختیار کاربران قرار خواهد گرفت.