مشخصات گوشی گلکسی s22
مشخصات گوشی گلکسی s22 لو رفت

مشخصات گوشی گلکسی s22 توسط یک منبع معتبر لو رفت

کمپانی سامسونگ، گوشی گلکسی s22 را در اوایل سال آینده به بازار عرضه می کند. باتوجه به زمان نزدیک رونمایی این گوشی اطلاعات دقیقی از آن در حال افشای سریع می باشد. جدیدترین منبع، از مشخصات گوشی گلکسی s22 که شامل رنگ بندی های جدید و انواع حافظه می باشد، پرده برداری می کند. گویا گوشی پرچمدار سامسونگ یعنی گلکسی اس 22 قرار است در سه نوع حافظه روانه ی بازار شود.

منبع Tipster Snoopy Tech ادعا می‌کند که گوشی اس 22، هیچ تغییر قابل‌توجهی نسبت به دستگاه‌های S21 ندارد. برای مثال گوشی های هوشمند نسخه ی معمولی و Plus از یک رم 8 گیگابایتی استفاده می کنند. همچنین برای این گوشی می توانیم به گزینه‌های رم 12 گیگابایتی و 16 گیگابایتی اشاره کنیم که تنها برای سامسونگ گلکسی Ultra خواهند بود.

مشخصات گوشی گلکسی s22

رنگبندی احتمالی گوشی گلکسی اس 22

گوشی گلکسی اس 22 و گلکسی اس 22 پلاس قرار است در رنگ های سیاه، سفید، طلایی، صورتی و سبز به بازار عرضه شود. همچنین گوشی گلکسی اس 22 اولترا قرار است در رنگ بندی های جذاب سیاه، سفید و زرشکی روانه ی بازار شود.

انواع حافظه ی گوشی های گلکسی اس 22

گوشی های گلکسی اس 22، قرار است در دو نوع حافظه ی 128 و 256 گیگابایتی روانه ی بازار شوند. علاوه بر آن گوشی گلکسی اس 22 پلاس نیز می تواند در این دو نوع حافظه به بازار عرضه شود. در ادامه می توانیم به حافظه ی گوشی گلکسی اس 22 اولترا نیز اشاره کنیم. منابع متعددی خبر از پشتیبانی این گوشی از حافظه ی 256 و یا 512 گیگابایتی می دهند.

سخن آخر

تقریباً دو سال از زمانی که غول کره ی جنوبی از گوشی Galaxy S10+ Performance Edition رونمایی کرد، می گذرد. در این گوشی قبلا شاهد وجود یک گوشی پرچمدار با حافظه ی داخلی 1 ترابایت بودیم. از آن پس به علت عدم استقبال کاربران از این نوع گوشی دیگر شاهد تولید یک سامسونگ پرچمدار با حافظه ی داحلی 1 ترابایت نخواهیم بود.