دوربین موتو اج X30
مشخصات دوربین موتو اج X30 لو رفت

مشخصات دوربین موتو اج X30 و رنگ بندی آن لو رفت

به نقل از gsmarena، امروز مشخصات دوربین موتو اج X30 و رنگ بندی نهایی آن لو رفت. همانطور که گفته بودیم فردا می‌توانیم شاهد رونمایی گوشی موتورولا moto edge x30 باشیم. رندرهای قبلا فاش شده مشخصات کلی این گوشی را افشا نموده بودند و امروز نیز شاهد اطلاعات جدیدی که به صورت دقیق تر پنل پشتی گوشی را تحت نظر دارند، هستیم. البته رنگ بندی این گوشی نیز فاش شده است که در ادامه بدان خواهیم پرداخت.

مشخصات دوربین گوشی موتو اج ایکس 3

گوشی motorolla moto edge x30، از یک دوربین سلفی بهره می برد. این دوربین سلفی درون یک ناچ حفره مانند و در وسط صفحه نمایش جاخوش کرده است. این سبک از طراحی باعث شده تا گوشی پرچمدار موتو اج ایکس 30 حاشیه های باریکی داشته باشد و صفحه نمایش بزرگتری را در اختیار کاربر دهد.

دوربین موتو اج X30

البته منابع دیگری نیز اعلام داشته اند که برخی از مدل‌های خانواده‌ی این گوشی نیز ممکن است دوربین سلفی در زیر صفحه نمایش با کیفیتی معادل 60 مگاپیکسلی داشته باشد. یعنی این احتمال وجود دارد که دوربین سلفی بدون ناچ و درون صفحه نمایش باشد. همچنین ممکن است صفحه نمایش خود به عنوان لنز دوربین عمل نماید و تصاویر سلفی را ثبت نماید.

دوربین موتو اج X30

در ادامه مشخصات دوربین اصلی گوشی moto edge x30 را نیز می توانیم ببینیم. این گوشی طبق تصاویر از یک پنل مستطیلی با حاشیه‌های خمیده بهره می برد. این پنل در بخش پشتی گوشی و سمت چپ و بالا قرار دارد. بر روی این پنل، سه واحد لنز دوربین مشاهده می شود. این دوربین‌ها هر کدام برای عملکرد خاصی تعبیه شده اند. این گوشی علاوه بر موارد مذکور قرار است دو لنز 50 مگاپیکسلی واید و 50 مگاپیکسلی اولترا واید را داشته باشد.

رندرهای جدید موتو اج ایکس 30

قبلا نیز گفته بودیم که کیفیت دوربین اصلی معادل 50 مگاپیکسل است. تنها تفاوت اصلی بین رندرهای منتشر شده ی امروز با تصاویر قبلی، صرفا بر پایه‌ی چندین مورد می باشند. یکی از آن ها وجود نام برند motorolla بر روی پنل دوربین است. همچنین در کنار دوربین اصلی نام OIS حک شده است. علاوه بر آن نام Motorolla در بخش پایینی و مرکزی پنل پشتی گوشی حک شده است.

دوربین موتو اج X30توضیحات بیشتر

این گوشی علاوه بر موارد بالا که قبلا افشا شده بودند، یک باتری 5000 میلی آمپر ساعتی دارد و با قدرت 68 واتی می تواند شارژ شود. موتورولا هنوز جزئیات زیادی از این گوشی را تایید ننموده است. تنها موارد افشا شده که به احتمال قوی در این گوشی شاهد خواهیم بود، وجود چیپست پرچمدار کوالکام با نام اسنپدراگون 8 نسل 1 است.

البته با وجود آن که در نام این گوشی از کلمه ی edge استفاده شده است، موتورولا هنوز انحنای صفحه نمایش را تایید ننموده است. بایستی منتظر رونمایی فردا باشیم تا ببینیم چه خواهد شد. البته با توجه به مواردی که افشا شده بود صفحه نمایش moto edge x30 نرخ نوسازی معادل 144 هرتز دارد. صفحه نمایش میتواند رزولوشنی معادل +HDR10 خواهد داشت. علاوه بر آن کاربر می تواند با خرید این گوشی از مشاهده یک میلیارد رنگ لذت ببرد.

زمان رونمایی گوشی موتو اج ایکس 30

اکنون نمی توان انتظار دریافت اطلاعات بیشتری در رابطه با این گوشی داشته باشیم؛ زیرا زمان رونمایی بزرگ موتورولا فردا 9 دسامبر مصادف با 18 آذر است. ساعت رونمایی گوشی moto edge x30، به وقت چین 19:30 می باشد. زمان فروش گوشی موتورولا اج x30 نیز از 15 دسامبر خواهد بود.