مشخصات دقیق گلکسی بادز پلاس لو رفت

به زودی از جدیدترین گوشی های شرکت سامسونگ در تاریخ 11 فوریه (22 بهمن) رونمایی می شود که ما انتظار داریم، گلکسی بادز پلاس نیز در کنار این چهار تلفن هوشمند ( گلکسی S20، گلکسی S20 پلاس، گلکسی S20 یولترا، گلکسی زد فلیپ ) رونمایی شود. با این حال، تصاویر هدفون گلکسی بادز پلاس به همراه مشخصات دقیق آنها قبلاً فاش شده است. اکنون، یک فیلم کامل از هدفون های بی سیم واقعی سامسونگ در اینترنت ظاهر شده است که در ادامه به شرح آن می پردازیم.

رولان کوانت، افشاگر مشهور، چندی پیش توانست از طریق یک خرده فروش اروپایی تصاویری مربوط به گلکسی بادز پلاس به دست آورد. در حال حاضر او یک فیلم کاملاً جدید و جالب از هدفون بی سیم سامسونگ به همراه برداشت های شخصی خود منتشر کرده است که تا به الان منتشر نشده بود. اکنون می توانید گوشهای بی سیم را از هر زاویه مشاهده کنید، و حتی ایده ای در مورد نحوه کار آنها پیدا کنید. همانطور که ممکن است انتظار داشته باشید، لیست مشخصات فاش شده، بسیار دقیق است.

در فیلم منتشر شده، هدفون بی سیم گلکسی بادز پلاس (SM-R175N) از تمام زوایای موجود نشان داده شده است. به نظر می رسد که گوشواره های هدفون در طراحی خیلی متفاوت از نسخه های قبلی نیستند، اما قیمت آن ها 20 دلار از نسخه های گذشته بالاتر است. گلکسی بادز پلاس جدید دارای دو درایور تنظیم شده AKG (صدای جیر جیر و ووفر) برای بهبود کیفیت صدا، سه میکروفون از هر طرف برای کیفیت بهتر تماس و بالابردن ماندگاری باتری است. مشابه هدفون های نسل قبلی سامسونگ، در ساخت این گلکسی بادز پلاس ها از سنسور های نوری استفاده می شود که زمانی که شما هدفون ها را گوش خارج می کنید، در همان زمان به صورت خودکار صوت متوقف می شود. با توجه به سخنان آقای رولان کوانت در می یابیم که گلکسی بادز پلاس می تواند 11 ساعت برای پخش موسیقی و 7.5 ساعت برای مکالمه استفاده شود البته این در صورتی که باتری 85 میلی آمپر ساعتی آن به صورت کامل شارژ شده باشد. جالب است بدانید که با استفاده از جعبه شارژ زمان پخش موسیقی به 22 ساعت و زمان مکالمه به 15 ساعت افزایش پیدا می کند.

شرکت سامسونگ در حال حاضر قیمت 149 دلاری را به عنوان قیمت پایه برای گلکسی بادز پلاس ها در نظر گرفته است. گوشواره های جدید بی سیم سامسونگ می توانند زمان مکالمه را افزایش دهند، علاوه بر آن از شارژ بی سیم و حالت بازی پشتیبانی کنند. غول الکترونیک کره جنوبی همچنین یک برنامه جدید همراه سیستم عامل iOS منتشر کرده است که ویژگی های سفارشی سازی را برای کسانی که می خواهند از هدفون های گلکسی بادز پلاس سامسونگ با گوشی های آیفون استفاده کنند، ارائه می دهد. این هدفون در چهار رنگ مشکی، آبی، قرمز و سفید ارائه می شود.

پیش بینی می شود که گلکسی بادز پلاس برای کسانی که گلکسی S20 پلاس، گلکسی S20 یولترا را از قبل سفارش می دهند، به صورت رایگان ارائه شود. احتمال می دهیم که گلکسی بادز پلاس های رایگان به رنگ آبی خواهند بود.