مشخصات جدید Magic V
مشخصات جدید Honor Magic V توسط منابع دیگری لو رفت!

مشخصات جدید Honor Magic V در زمینه نرم افزاری و سخت افزاری و دوربین لو رفت

با ورود به سال جدید 2022 میلادی، شایعات زیادی در رابطه با گوشی های آینده به چشم میخورند. این بار شایعات جدیدی از مشخصات گوشی تاشوی Honor Magic V به دست رسیده که خبر از مشخصات نرم افزاری، سخت افزاری و دوربین این گوشی تاشو می دهد. در ادامه برای دریافت جزئیات بیشتر با مجله ی خبری دیجی بروز همراهی کنید.

همانطور که قبلا نیز در رابطه با تیزرهای افشا شده ی گوشی آنر مجیک وی، صحبت کردیم؛این گوشی در تیزرهای لو رفته ی خود ظاهری زیبا را به نمایش گذاشت. در کنار ظاهر شیک و جذاب این گوشی تاشو، میتوانستیم دوربین سلفی را ببینیم که درون ناچ حفره ای قرار گرفته بود. اینبار شایعات دیگری از این گوشی در دسترس است که در ادامه به آن ها میپردازیم.

ویژگی دوربین گوشی Honor Magic V

با توجه به اطلاعاتی که در ویبو توسط Phandroid منتشر شده است، گوشی آنر magic v قرار است دوربینی 50 مگاپیکسلی داشته باشد.

مشخصات جدید Magic Vدر کنار مشخصات دوربین اصلی آنر مجیک وی، میتوان به دوربین سلفی نیز اشاره کرد. دوربین سلفی درون ناچ حفره ای و در سمت راست نمایشگر داخلی قرار دارد.

ویژگی های سخت افزاری honor magic v

در کنار مشخصات دوربین، این منبع در رابطه با مشخصات سخت افزاری نیز اطلاعاتی منتشر نموده است. گوشی تاشوی آنر با سخت افزاری قوی در اوایل سال 2022 راهی بازار می شود. چیپست مشهور کوالکام با نام اسنپدراگون 8 نسل 1 در این گوشی قرار خواهد گرفت. اگر این شایعات صحت داشته باشند، اولین گوشی تاشوی آنر، با نام honor magic v، اولین گوشی تاشو با تراشه ی snapdragon 8 gen1 خواهد بود.

تصاویر زنده از honor magic vبا وجود این پردازنده ی قدرتمند، نمایشگر آنر magic v میتواند نرخ نوسازی 120 هرتزی و 90 هرتزی را پشتیبانی کرده و به نمایش بگزارد. رفرش ریت 120 هرتزی به احتمال قوی متعلق به نمایشگر خارجی این گوشی تاشو خواهد بود.

مشخصات نرم افزاری گوشی Honor Magic V

گزارشات دیگری از این منبع نشان می دهند که گوشی تاشوی Honor با عنوان مجیک v، با سیستم عامل اندروید و نسخه ی 12 راهی بازار شود. البته احتمال این نیز وجود دارد که آنر جیک وی با اندروید 11 راهی بازار شده و سپس با دریافت آپدیت به اندروید 12 ارتقا یابد.

سخن آخر

تا زمان دریافت اطلاعات معتبری از گوشی honor magic v، نمیتوان به این شایعات اتکا کرد. اما در هرصورت پس از دریافت داده های بیشتر در ماه جاری، اطلاع رسانی صورت خواهد گرفت. میتوانید از طریق مجله ی خبری دیجی بروز، جدیدترین اخبار روز گوشی ها و تبلت ها را دریافت نمایید.