موتو edge x30
مشخصات باتری و دوربین گوشی موتو edge x30 لو رفت

مشخصات دوربین و باتری گوشی موتو edge x30 لو رفت

مشخصات اولین گوشی مجهز به تراشه ی قدرتمند اسنپدراگون 8 نسل 1 یعنی موتو edge x30 لو رفت. این گوشی قرار است در روز 5 شنبه رونمای شود. در این راستا برند موتورولا شروع به افشای اطلاعتی در رابطه با گوشی پرچمدار خود کرده است. تیزر های افشا شده علاوه بر باتری موتو edge x30 از طراحی دوربین ها و محل قرار گیری سنسور ها رونمایی نموده است.

مشخصات رم این گوشی در وب سایت Geekbench نیز افشا شده است. گویا گوشی موتورولا موتو اج x30 قرار است با رمی معادل 12 گیگابایت به بازار روانه شود. یکی از مدیران شرکت موتورولا در حساب کاربری خود ویدیویی منتظر کرد که نشان از تولید انبوه گوشی موتو اج ایکس 30 می باشد این گوشی می تواند تا 9 دسامبر به بازار روانه شود.

مشخصات دوربین گوشی موتو اج ایکس 30

گوشی موتو اج ایکس 30 قرار است در پنل پشتی خود 3 دوربین داشته باشد. دو واحد از دوربین ها هرکدام از کیفیت 50 مگاپیکسلی بهره می برند (یکی از آن ها لنز واید و دیگری اولترا واید می باشند). لنز سوم نیز به احتمال بسیار قوی ماکرو 2 مگاپیکسلی برای ثبت تصاویر پرتره میباشد.

موتو edge x30

دوربین سلفی گوشی motorolla moto edge X30، درون یک ناچ حفره مانند قرار گرفته که کیفیتی معادل 60 مگاپیکسل دارد. این دوربین در بخش مرکزی صفحه نمایش قرار گرفته است.

مشخصات باتری گوشی موتو Edge x30

گویا گوشی موتورولا موتو اج ایکس 30، از یک باتری با ظرفیت 5000 میلی آمپر ساعتی بهره مند است. این باتری با سرعت قدرتمند 68 واتی می تواند شارژ شود. موتورولا این قدرت شارژ را برای اولین بار توسط در گوشی موتو اج ایکس 30 قرار داده است. همچنین گوشی مذکور مجهز به NFC نیز می باشد. این قابلیت در سایر گوشی های پرچمدار موتورولا دیده نمی شد.

موتو edge x30

اطلاعات دیگری در رابطه با گوشی موتو EDGE X30، فاش نشده است. تنها مورد ناشناخته گویا قیمت و کشورهای دریافت کننده ی این گوشی است. البته اطلاعات چندانی از وجود هم خانواده های این گوشی در دسترس نمی باشد لذا بایستی منتظر دریافت اطلاعات تکمیلی باشیم.