اینفینیکس زیرو 5جی
مشخصات اولین گوشی اینفینیکس زیرو 5جی لو رفت

مشخصات اولین گوشی  infinix با نام اینفینیکس زیرو 5جی لو رفت!

شرکت اینفینیکس از سال 2013، آغاز به کار کرده است. به نقل از اطلاعات معتبر این شرکت گوشی های اینفینیکس را در چند ماه اخیر در تعداد بالایی تولید نموده است. اما در گوشی های اخیر اینفینیکس تکنولوژی 5جی به آن صورت مشاهده نمی شد. اما اخیرا شایعات جدید نشان می دهند که شرکت اینفینیکس قرار است از سری جدید گوشی های خود با بهره گیری از تکنولوژی 5جی، رونمایی نماید. مشخصات کلیدی و طراحی ظاهری گوشی اینفینیکس زیرو 5جی، توسط یوتیوبر معروف Tech Arena24 فاش شده است.

گوشی اینفینیکس 5جی با نام Infinix Zero 5G وارد بازار خواهد شد. اینفینیکس زیرو 5G، اولین گوشی هوشمند این کارخانه است که از تکنولوژی 5G پشتیبانی خواهد کرد.

گوشی اینفینیکس زیرو 5G، با شماره مدل X6815، از تراشه ی مدیاتک با دایمنسیتی 900 فایو جی  قدرت می گیرد. استفاده از این تراشه تغییری فابل توجه در گوشی های اینفینیکس خواهد بود. منبع مذکور از قابلیت های دیگر گوشی Infinix Zero 5G مطالبی را اذعان نمود. مثلا ضفحه ی نمایش 120 هرتزی از جنس سوپرآمولد، در صورت صحت می تواند از رقبایش متمایز شود.

مشخصات دوربین گوشی اینفینیکس zero 5g

رندرهای فاش شده از یوتیوبر مذکور نشان می دهد که گوشی اینفینیکس زیرو فایو جی، در بخش پشتی اش ماژول دوربینی سه گانه دارد. این ماژول دوربین حالتی مربعی دارد که ما را به یاد طراحی دوربین گوشی اوپو FIND X 3 می اندازد.

اینفینیکس زیرو 5جی

در ادامه شاهد وجود دو عدد فلاش در پنل پشتی گوشی اینفینیکس زیرو 5G هستیم که در جهت تنظیم نور سرد و گرم ممکن است تعبیه شده باشد. متاسفانه جزئیات دوربین ها ذکر نشده است. بایستی تا زمان معرفی  Infinix Zero 5G منتظر باشیم.

در قسمت جلویی شاهد حضور دوربین سلفی Infinix Zero 5G درون یک ناچ حفره مانند در مرکز هستیم. همچنین در صفحه نمایش گوشی اینفینیکس Zero فایو جی، حاشیه های نازکی در اطراف مشاهده می شود.

با توجه به این مسئله که گوشی اینفینیکس زیرو، جزو میانرده ها خواهد بود؛ لذا بدنه و قاب پشتی آن از جنس پلاستیک طراحی خواهد شد.

طبق احتمالات فاش شده، گوشی اینفینیکس 5جی احتمالا از یک رم 6 گیگابایتی با قابلیت پشتیبانی از حافظه ی داخلی 64 گیگابایتی خواهند بود. البته تمامی این اطلاعات در رابطه با حافظه احتمالی می باشند.

زمان عرضه گوشی اینفینیکس

انتظار می رود این گوشی در ماه دسامبر عرضه شود. همچنین ممکن است که این گوشی از نسخه ی اندروید 11 پشتیبانی نماید. هرچه به زمان رونمایی نزدیک شویم اطلاعات بیستری فاش خواهد شد، پس با ما همراه باشید.