هوشمند Vivo Watch 2
مشخصات احتمالی ساعت هوشمند Vivo Watch 2 رونمایی شد

رونمایی مشخصات و قیمت ساعت هوشمند Vivo Watch 2

مشخصات و قیمت ساعت هوشمند Vivo Watch 2 لو رفته است. این ساعت هوشمند قرار است توسط ویوو در تاریخ 22 دسامبر عرضه شود. به نقل از 91mobiles، پوشیدنی هوشمند Vivo Watch 2 به طور رسمی قبل از عرضه ی قریب‌ الوقوعش آن هم در چین به نمایش گذاشته شده است.

مشخصات پوشیدنی هوشمند ویوو واچ 2

شرکت ویوو با رونمایی از گجت پوشیدنی خود خیال همه را از بابت اطلاعات ساعت خود راحت کرد. این ساعت همانند نمونه های متعارف موجود در بازار نمایشگری دایره ای دارد. در این سبک از طراحی سادگی حرف اول را می زند. برای بند ساعت ویوو دو گزینه ی رنگی وجود دارد (یکی به رنگ مشکی و دیگری به رنگ سفید). البته وجود بندهای چرمی نیز قبلا لو رفته بود که در تیزرهای فعلی مشاهده نمی شود.

هوشمند Vivo Watch 2نسل قبلی ساعت های هوشمند ویوو با نمایشگر 46 و 42 میلیمتری روانه ی بازار شده بودند. ویوو واچ 2 این بار نیز همانند ساعت های نسل قبلی این کمپانی، ممکن است نمایشگر 46 میلیمتری داشته باشد.

انتظار می‌رود ویوو واچ 2 آینده از مقاومت فشار آب 5ATM بهره ببرد. این استاندارد به ساعت هوشمند امکان قرار گیری تا عمق 50 متری درون آب می دهد. استاندارد مذکور کاربر را قادر می سازد تا با خیال راحت درون استخر شنا کرده و نگران خراب شدن ساعتش نباشد.

مشخصات باتری و توان نگهداری شارژ

هوشمند Vivo Watch 2

علاوه بر طراحی ظاهری، ویوو در رونمایی خود اعلام کرد که vivo watch 2 قرار است با یکبار شارژ کامل، تا هفت روز برای کاربرش عملکردی مناسب به ارمغان آورد. ساعت هوشمند مذکور می تواند از سیمکارت های الکترونیکی نیز پشتیبانی نماید. این ساعت قدرتمند از یک باتری قوی 510 میلی‌آمپر ساعتی بهره‌مند است.

توضیحات بیشتر

می توانید با داشتن این ساعت، از قابلیت شمارش قدم و یا مشاهده ی اندازه ی مسافت طی شده بهره ببرید. همچنین نمایشگر مذکور از قابلیت شمارش ضربان قلب نیز بهره میبرد. علاوه بر آن این ساعت برایتان آب و هوا را نیز نمایش می دهد. بایستی تا زمان عرضه ی آن منتظر اطلاعات تکمیلی باشیم.