مدیریت کامل توییتر در به روزرسانی اخیر
مدیریت کامل توییتر در به روزرسانی اخیر

در آخرین به روزرسانی از توییتر این امکان وجود دارد که شما به آسانی پاسخ های موردنظر خود را انتخاب نمایید.

در بین شبکه های اجتماعی مختلف یکی از آنهایی که شاید از سال ها پیش تاکنون بی وقفه در حال فعالیت بوده توییتر باشد. این صفحه می تواند در به روزرسانی اخیر خود شگفتی هایی را برای شما به همراه داشته باشد که با دیدن و لمس کردن آنها کمی متعجب خواهید شد. به آسانی می توانید توییتر خود را مدیریت نمایید و بسیاری از پاسخ های آن را حذف کنید.

 ویژگی های اخیر توییتر

در جدیدترین به روزرسانی تنظیماتی قرار داده شده که با کمک آنها در خصوص پاسخ توییت ها تغییراتی ایجاد خواهد شد. البته این تنظیمات هنوز در مرحله ی تست قرار دارد اما به صورت کامل امکان پذیر خواهد بود. در این حالت شما حق انتخاب دارید که کدام یک از افرادی یا دوستانتان توانایی پاسخ دادن را دارند و کدام یک نمی توانند پاسخ موردنظر را ارسال کنند.

در این حالت یک زنجیره تشکیل خواهید داد تا تنها اعضای خاصی که به آنها اعتماد دارید و به عقاید شما هم نزدیک تر هستند برای پاسخ دادن وارد گروه شوند. در غیر این صورت با پیام ها و پاسخ های اضافی مواجه خواهید شد که شاید برخی از آنها بی ربط و حتی ناسزا هم باشد. برای این قابلیت شما می توانید لیستی از افرادی که اجازه پاسخگویی دارند را انتخاب نموده و از آنها حمایت کنید.  

گونه می توان مخاطبان موردنظر را از توییتر انتخاب کرد؟

در ابتدا نیاز است تا شما همه ی کاربران توییتر خود را بشناسید. در این مرحله تعداد زیادی که ناآشنا هستند حذف خواهند شد. علاوه بر آن می توانید به بخش تنها دنبال کننده های خود بروید. مرحله ی بعدی که برای تأیید پاسخ دهنده ها وجود دارد به افرادی اختصاص دارد که تنها شما آنها را منشن نموده اید یا آنها شما را منشن کرده اند.

تغییر حالت برای کاربران

در صورتی که افراد انتخاب شوند و از پاسخ دهی به توییت های شما حذف شوند، امکان پاسخ دادن به هر توییتی از سوی شما برای آنها غیرفعال خواهد بود. در این حالت با رنگ خاکستری مواجه می شوند که کاملاً عدم ارسال را به آنها گوشزد می کند. تنها کاری که کاربران برای چنین توییت هایی دارند ارسال مجدد آن، یا ارسال به همراه کامنت و لایک است.

 در شرایط فعلی با توجه به در مرحله ی تست قرار داشتن آن امکان استفاده برای همه ی کاربران وجود ندارد. تنها برخی می توانند با کمک این روش توییت های خود را از حالت فعال و پاسخ همگانی خارج نمایند.

توییتر یکی از شبکه های اجتماعی فعال برای افرادی است که در زمینه ی سیاست فعالیت دارند، که با این روش مدیریت تمامی پاسخ ها و پاسخ مجدد به آنها به راحتی فراهم می شود. به چنین ترتیبی یک حریم شخصی برای هر توییت فراهم می شود تا افراد عام نتوانند نظرات خود را که به صورت غیرکارشناسانه است با فرد موردنظر در  میان بگذارند.