مختصری از ویژگی های Yoga Smart Tab ؛ جدیدترین تبلت لنوو
مختصری از ویژگی های Yoga Smart Tab ؛ جدیدترین تبلت لنوو

در بین تبلت های مربوط به برندهای چینی یکی از مهم ترین آنها را می توانیم به تبلت Yoga Smart Tab لنوو نسبت دهیم.

این تبلت در بین تبلت هایی که در بازار وجود دارند بسیار متفاوت طراحی شده است. شما تنها با یک بار مشاهده ظاهر آن می توانید این مسئله مهم را دریابید. شاید پس از یک بررسی ساده تمام وقت و هزینه خود را صرف این تبلت قرار دهید زیرا ارزش واقعی آن را درخواهید یافت. از ویژگی های اصلی که برای آن معرفی شده به پنل 10.1 اینچی علاوه بر آن تطبیق پذیری کیک استند می دانند. همچنین در آن دستیار قوی گوگل را مشاهده خواهید کرد.

 طراحی اولیه Yoga Smart Tab

 در این تبلت فوق حرفه ای شما می توانید به آسانی تبلت را در جایی قرار دهید. زیرا از داخل به اجزایی متصل است که این کار را آسان می کند. در واقع این نکته حائز اهمیت بوده که شما دیگر نیازی به خرید یک استند ندارید. تنها کافی است تا دکمه ای فشار دهید. پس از فشار دادن متوجه خواهید شد که زوایایی وجود دارد و به سمت خارج قابل مشاهده هستند.  حتی با این سیستم شما تایپ راحت تری هم دارید.

 متأسفانه یکی از ضعف های طراحی تبلت به نحوه قرار گیری بلندگو اشاره دارد که امکان قرار دادن در یک سمت را به صورت عمودی از بین می برد. وزن اصلی در حدود 580 گرم که نسبتاً سنگین اعلام شده است. تنها کافی است تا کمی تبلت را  بر روی دستان خود نگه دارید و متوجه این وزن بالا باشید.

صفحه نمایش Yoga Smart Tab

این صفحه نمایش هیچ تغییر خاصی را نداشته و شما را متعجب نخواهد کرد. زیرا رنگ ها با همان حالت اصلی و معمولی خود نشان داده می شوند. شفافیت رنگ ها مناسب است و زیبایی را به صفحه نمایش شما راه می دهد.همچنین از نظر ابعاد رزولوشن 1920 در 1200 پیکسل برای آن تعریف شده است. 

صفحه نمایش توانایی آن را دارد تا تصاویر را به صورت اسلاید بار نمایش بدهد. در واقع یک سیستم کنترلی از راه دوری دارید که به انواع دستکاه های موجود متصل خواهد بود. با توجه به سیستم طراحی شده این تبلت می تواند صدا را در هر زاویه ای تشخیص دهد زیرا در حالت تمام زاویه طراحی شده است.

 سیستم نرم افزاری

دستیار گوگل یکی از بهترین بخش های این تبلت معرفی می شود. در حقیقت با کمک این دستیار هوشمند شما می توانید به راحتی هر فعالیتی که نیاز دارید را انجام دهید. قابلیتی که دستیار با آن فعال می شود با نام قابلیت Ambient Mode معروف شده است. تمامی کارهایی که دوست دارید توسط این تبلت قابلیت اجرا دارد.