قیمت ردمی واچ2
قیمت Redmi Watch 2 قبل از عرضه فاش شد!! 

قیمت Redmi Watch 2 قبل از عرضه فاش شد!!

شیائومی در اواخر این هفته در 28 اکتبر ( 6 آبان) میزبان یک رویداد بزرگ برای معرفی Redmi Watch 2  و اولین سری Redmi note 11 می باشد. ساعت های هوشمند شیائومی وارد لیست یک فروشگاه  چینی به نام JD شده است و قیمت های این ساعت ها قبل از رونمایی لو رفته است. ظاهرا قیمت ساعت هوشمند ردمی 2 62.51 دلار تخمین زده شده است. شیائومی این ساعت هوشمند را تا حدی با سرعت بالاتری نسبت به مدل قبلی خود که ردمی واچ نسل جدید نام داشت و قیمت آن در حدود 45دلار عرضه شده بود, طراحی کرده است.

به خاطر داشته باشید این قیمت هنوز قطعی نشده و ممکن است شاهد تغییر قیمت باشیم.برای دریافت قیمت قطعی می توانیم تا روز 5شنبه زمان رویداد و پس از آن منتظر باشیم.

قیمت ردمی واچ2

 

ساعت هوشمند ردمی واچ 2 دارای صفحه نمایش 1.6 اینچی می باشد . صفحه نمایش این ساعت آمولد رنگی در نظر گرفته است. ظاهرا رنگ بندی این محصول افزایش یافته و علاوه بر رنگ مشکی، در رنگ آبی نیز عرضه خواهد شد.

علاوه بر ویژگی صفحه نمایش بزرگتر AMOLED ، انتظار می رود که ردمی واچ 2 از برنامه های ورزشی متعدد نیز بهره‌مند باشد. این سیستم های ورزشی به گونه ای تنظیم شده اند که برای نظارت بر سلامتی بدن کاربران استفاده شوند.  قابلیت مهم دیگر در طراحی Redme watch2 ضد آب بودن این ساعت ها می باشد  که امری بسیار مهم به حساب می آید.

قیمت Redmi Watch 2

جزئیات بیشتر در رابطه با ردمی نوت 11

در حالی که شیائومی صفحه AMOLED را در Redmi Note 11 تأیید کرد. این شرکت اظهار نموده که قطر سوراخ پانچ مرکزی در صفحه نمایش  2.96 میلی متر است . اندازه ی حاشیه های آن نیز در سمت چپ و راست صفحه نمایش 1.75 میلی متر است.

این برند همچنین گفت که قاب پشتی Redmi Note 11 با AG Glass پوشیده خواهد شد. جنس این قاب بافت بهتری دارد و در برابر خط و خش مقاوم است.

این کمپانی هنوز مشخصات کلیدی دیگر از جمله پردازنده، اطلاعات دوربین و ظرفیت باتری را تأیید نکرده است. اما در فاصله شش روز پس از رونمایی ، می توان از شیائومی انتظار داشت که در آستانه مراسم رونمایی ، اطلاعات بیشتری در مورد سری Note 11 و Watch 2 و قیمت Redmi Watch 2 فاش کند.