قیمت واقعی هدفون ایر بادز ۲ سامسونگ ( Samsung Galaxy Buds2) در اروپا مشخص شد.

در رویداد هفته های آتی سامسونگ برای معرفی و رونمایی محصولات جدید، علاوه بر رونمایی تلفن های هوشمند جدید ، نسل دوم Samsung Galaxy Buds نیز معرفی میشود.

با تصاویر بازاریابی منتشر شده از هدفون بی سیم Galaxy Buds 2 ، اطلاعات فنی تقریبا کاملی در دسترس قرار گرفته است.

با دیجی بروز همراه باشید.

ما قبلاً برخی از قیمت ها را از منابع مختلف حدس زده بودیم. اما این اولین باری است که از رسانه های فناوری، در مورد این موضوع اظهار نظر کرده اند. اگر اطلاعات فنی فاش شده درباره اتصالات داخلی آن درست باشد.  پیش بینی می شود Galaxy Buds 2. با احتساب مالیات بر ارزش افزوده ، تقریباً 172.90 یورو فروخته شود.

ایرباد بی‌سیم گلکسی بادز ۲ سامسونگ در چهار رنگ شامل سبز، بنفش، سفید و مشکی عرضه خواهد شد. احتمال دارد سه رنگ دیگر از جمله زرد نیز در زمان فروش به این نسخه‌ها اضافه شوند.

تصاویری که توسط ایوان بلس در توییتر منتشر شده، با وضوح کامل طراحی و رنگبندی گلکسی بادز ۲ را به نمایش می‌گذارد.

بادز ۲ مستقیماً به عنوان نسخه جدید بادز اصلی معرفی می‌شود. و دنباله رو نسخه‌هایی مثل بادز پلاس، بادز لایو یا بادز پرو که بعد از آن عرضه شدند، نخواهد بود.

طبق اطلاعات صدای قدرتمند ، طبیعی و بدون نویز Galaxy Buds 2 سامسونگ به دلیل استفاده از سه میکروفون در این محصول است.

میکروفونها در قسمت بیرونی قرار دارند. با استفاده از سنسور مجاورتی در داخل، امکان پخش و توقف اتوماتیک موسیقی وجود خواهد داشت.

این فناوری مکالمات واضح حتی در محیط های پر سر و صدا را امکان پذیر می کند. در واقع مکالمه ی بدون نویز، بزرگ‌ترین تغییر بادز ۲، نسبت به مدل های قبلی باشد.

کیس گلکسی بادز ۲ برخلاف نسخه‌های قبلی از بیرون تماما سفید است. فقط از داخل با رنگ خود ایربادها هماهنگی دارد. به نظر جذاب می‌رسید اگر این محصول یک رنگ مشکی هم داشته باشد تا شبیه گلکسی S21 FE شود. گلکسی بادز ۲ فاقد قابلیت حذف نویز فعال (ANC) خواهد بود. اما از نوعی حذف نویز غیرفعال بهره می‌برد.

نسل جدید Galaxy Buds سامسونگ از فناوری ارتباطی Bluetooth LE پشتیبانی می‌کند. با این فناوری به کیس شارژ‌ ۵۰۰ میلی‌آمپر ساعتی خود متصل می‌شود. در حالی که خود گوشی‌های این ایرباد نیز ۱۲۰ میلی‌آمپر ساعت نیرو دارند که با کیس شارژ، شارژدهی آن‌ها چهار برابر خواهد شد.

با توجه به انرژی بیشتری که فعالسازی قابلیت حذف نویز فعال به آن نیاز دارد، حضور این کیس شارژ‌ اهمیت زیادی پیدا می‌کند.

ظرفیت باتری گوشی‌های نسل گذشته گلکسی بادز با بادز ۲ مشابه بود، اما کیس شارژ‌ آن ۲۵۲ میلی‌آمپر ساعتی بود که دو برابر شدن ظرفیت آن در نسل جدید، می‌تواند به خاطر حذف نویز فعال باشد.

هدفون‌های بی‌سیم سامسونگ رقیب سرسختی برای محصولات اپل به شمار می‌آیند.جالب است بدانید نسل دوم ایرپاد و هدفون بیتس از نظر قیمت ، رقبای ایر بادز ۲ سامسونگ حساب می شوند. اما فناوری بادز ۲ به لحاظ کیفیت بیشتر به ایرپاد شباهت دارد تا هدفون بیتس.

سوال اساسی اینجاست که آیا محصول جدید سامسونگ میتواند کیفیت لازم را برای ربودن گوی سبقت از رقیبان داشته باشد یا خیر ؟