قلم سرفیس چیست و چه کارایی دارد؟
قلم سرفیس چیست و چه کارایی دارد؟

طرح هایی جدیدی از مایکروسافت در راه است که در این طرح ها می توان به Surface Pen اشاره نمود، این قلم فوق العاده را از دست ندهید.

وجود قلم های مربوط به گوشی یا تبلت کارایی خوبی را در اختیار شما قرار می دهد اما در مقال گم شدن آن هم به یک عذاب بزرگ تبدیل خواهد شد. به همین دلیل مایکروسافت توانسته تا قابلیتی را ه تلت های خود بیافزاید. با کمک چنین قابلیتی می توانید به آسانی قلم سرفیس را در کنار تبلت قرار دهید و از گم نشدن آن هم اطمینان حاصل نمایید. قلمی زیبا و شکیل که می تواند جزئی ترین طرح ها را هم ه ثبت برساند.

این قلم با استفاده از قابلیت مغناطیسی توانایی چسبیدن را دارد . اما برای کار کردن آن باید از یک نوع باتری کمک گرفته شود. این باتری با توجه به قابلیتی که در نگهداری شارژ دارد نمی تواند برای ساعت های طولانی این شارژ را در خود نگهداری کند. بنابراین باید هر نیمسال یکبار این تعویض برای باتری مربوطه انجام شود.

در طی دوره ای که برای چنین قلمی فعالیت کرده ررسی های زیادی را انجام داده است تا در نهایت یک طرح نهایی را در نظر داشته باشد. در شرایط کنونی آنچه که از این قلم برداشت شده شارژر بی‌سیم آن خواهد بود. یعنی شما حتی بدون دارا بودن سیم هم می توانید در هر جایی این شارژ را به آسانی برقرار کنید.

با توجه به قطر کم مربوط به انواع تبلت این انتظار می رود که تبلت ها با فضای کمتر در نگهداری این قلم ضعیف عمل کنند. بنابراین در طراحی آنها باید تغییر حاصل شود. حتی با وجود میدان مغناطیسی زیاد این جاگیری باز هم سخت است. این اتصال مغناطیسی با کمک لایه ی فلزی انجام خواهد شد. فلزی که قدرت بالایی در برابر انواع ضربه دارد.

ظاهر این قلم مغناطیسی به گونه ای است که دهانه هایی برای آن در نظر گرفته شده است. این دو دهانه های موجود برای انتقال با یک کانال برقرار می شود. این کانال برای انتقال شارژ مورد استفاده قرار می گیرد. پس از این ارتباط می توانید نقوش را بر روی سطح الکترونیکی همانند تبلت مشاهده کنید. به احتمال زیاد در آینده ای نزدیک انتظار بر آن خواهد بود تا تمامی ویژگی ها متناسب با زمان تغییر نماید.