پاکن جادویی گوگل پیکسل 6 پرو
قابلیت حذف اشیای مزاحم در تصاویر با گوگل پیکسل 6 پرو

قابلیت حذف اشیای مزاحم در تصاویر با گوگل پیکسل 6 پرو

حتما تا به حال برای شما هم پیش آمده است که به هنگام عکاسی، وجود اشیای مزاحم از زیبایی تصویر بکاهند. همان طور که میدانید، چندین ابزار و برنامه وجود دارند که به صورت آنلاین میتوانند اشیای ناخواسته را در تصویر حذف کنند. اما فرایند حذف اشیا از طریق این ابزار ها پروسه ای سخت و طولانی است که زمان زیادی را می طلبد. در این راستا گوشی موبایل گوگل پیکسل 6 پرو ، با یک قابلیت منحصر به فرد به آسانی و در کسری از ثانیه میتواند شی مزاحم را در تصویر حذف کند. این قابلیت شگفت انگیز تا کنون فقط در گوشی گوگل پیکسل 6 پرو گنجانده شده است.

پاکن جادویی گوگل پیکسل 6 پرو

مراحل استفاده از پاکن جادویی

این روش که از آن به عنوان پاکن جادویی یاد میشود، به کاربران این امکان را میدهد تا اشیای مزاحم موجود در تصویر را انتخاب کرده و به سرعت آنها را حذف کنند. برای انجام این کار ضمن داشتن گوشی گوگل پیسکل 6 پرو، کافیست مراحل زیر را طی کنید:

  1. پیش از همه، به play store رفته و ” Split APKs Installer (SAI)” را در نوار جستجو تایپ کنید.
  2. برنامه را از نتیجه جستجو انتخاب کرده و آن را نصب کنید.
  3. پس از نصب برنامه، آن را باز کنید و روی «Install APKs» ضربه بزنید. قبل از باز کردن برنامه، حتماً فایل Apk Google Photos را دانلود کنید.
  4. در مرحله بعدی فایل Google Photos APKs را انتخاب کرده و دسترسی های لازم برای برنامه را فعال کنید.
  5. اکنون، تصویری را که قصد ویرایش آن را دارید را انتخاب کرده و گزینه Edit را بزنید.
  6. پس از آن، روی ” Magic Eraser یا پاک کن جادویی” ضربه بزنید.
  7. در این مرحله اشیای پیشنهادی روی صفحه ظاهر می شوند. اگر روی هر کدام از اشیای بولد شده ضربه بزنید، آن شی حذف خواهد شد. پس از انجام این کار گزینه Done را لمس کنید.

به لطف گوشی Google pixel 6 pro به همین راحتی شما میتوانید عکس های حرفه ای ثبت کنید!