ساعت هوشمند Galaxy Watch Active 2
قابلیت تشخیص سقوط در ساعت Galaxy Watch Active 2

آپدیت جدید ساعت هوشمند Galaxy Watch Active 2 و Galaxy Watch 3 قابلیت های جذاب جدیدی را اضافه کرد

همراه با عرضه One UI 4 برای گوشی های سری گلکسی S21، سامسونگ به‌ روزرسانی نرم‌ افزاری جدیدی را برای ساعت ‌های هوشمند قدیمی ‌تر گلکسی ارائه میدهد. در جریان این آپدیت نرم افزاری ویژگی ها و قابلیت های جدیدی به ساعت های هوشمند قدیمی تر گلکسی اضافه خواهد شد. از جمله این قابلیت ها میتوان به تشخیص پیشرفته تر سقوط، پشتیبانی از چالش های گروهی و … اشاره کرد. گفته میشود در بروز رسانی جدید، میتوان حساسیت ساعت هوشمند Galaxy Watch Active 2 و گلکسی واچ 3 را برای تشخیص سقوط افزایش داد.

ساعت هوشمند Galaxy Watch Active 2

به کمک این قابلیت ساعت هوشمند گلکسی واچ اکتیو 2 میتواند حتی افتادن کاربر از حالت ایستاده به زمین را تشخیص دهد. به دنبال تشخیص سقوط کاربر، این ساعت هوشمند به شکلی خودکار یک پیام با مضمون درخواست کمک رسانی به مخاطبینی که از پیش انتخاب شده اند، ارسال میکند.

قابلیت دوم

قابلیت دیگری که به ساعت های Galaxy Watch Active 2 و Galaxy Watch 3 اضافه شده است، چالش گروهی نام دارد. چالش گروهی یک ویژگی سرگرم کننده است که با ایجاد انگیزه و تشویق کاربران آنها را به ورزش کردن دعوت میکند. در این جریان کاربران میتوانند دوستان یا اعضای خانواده خود را اضافه کرده و به رقابت با آنها بپردازند. همچنین میتوانند مشاهده کنند که روزانه چه کسی بیشتر پیاده روی کرده یا مسافت بیشتری را طی کرده است. در واقع این قابلیت به کاربران اجازه میدهد که به صورت گروهی یا انفرادی رقابت کنند.

ساعت هوشمند Galaxy Watch Active 2

در حال حاضر اپلیکیشن Samsung Health Monitor در دسترس کاربران در کشورهای استرالیا، آذربایجان، پاراگوئه و گرجستان قرار گرفته است. ساعت های گلکسی Watch Active 2 و Galaxy Watch 3 نیز از این اپلیکشین در کشورهای یاد شده پشتیبانی می کنند.

ساعت هوشمند Galaxy Watch Active 2

به رسم هر بروز رسانی نرم افزاری، حدود 10 فیس واچ به این ساعت ها افزوده شده است. برخی از این ساعت ها به کاربر امکان شخصی سازی را نیز میدهد. به این صورت که مطابق با سلیقه خود رنگ پس زمینه یا متن را تغییر دهند.

ساعت هوشمند Galaxy Watch Active 2

عرضه آپدیت نرم افزای در گلکسی واچ، گلکسی واچ اکتیو، گلکسی واچ اکتیو 2 و گلکسی واچ 3 آغاز شده است و احتمالا به زودی در دسترس تمام کاربران قرار خواهد گرفت.