قابلیت تشخیص تصادفات
قابلیت تشخیص تصادفات نوآوری جدید کمپانی اپل

اپل در پی افزودن قابلیت تشخیص تصادفات به ساعت هوشمند خود است!

کمپانی اپل امروزه در تلاش است تا قابلیت دیگری به ساعت هوشمند خود اضافه کند! ممکن است بدانید، قابلیت فوق العاده ی Fall Detection که قبلا روی ساعت هوشمند سری 3 قرار داشت، جان یک مرد جوان را نجات داده بود. طبق گزارش وال استریت ژورنال، این بار شاهد قابلیت دیگر این کمپانی خواهیم بود. گویا قابلیت جدید ساعت هوشمند اپل، قادر به تشخیص تصادفات ماشینی خواهد بود.

قسمت سخت ماجرا مربوط به بخش تشخیص تصادفات است. اما طبق گزارش های دریافتی، این شرکت در سال گذشته آزمایش هایی را انجام داده و اطلاعات قابلیت مسافت سنجی را از ساعت های هوشمندش جمع آوری کرده است. این ساعت ها ظاهرا توانسته اند 10 میلیون تصادف مشکوک را شناسایی کنند. همچنین، موفق شده اند تا مانع از بروز 50000 مورد از این قبیل تصادفات شوند. آن هم توسط برقراری تماس‌ با سرویس های اضطراری!

قابلیت تشخیص تصادفات

ساعت هوشمند اپل با قابلیت تشخیص تصادف!

بنابراین ساعت هوشمندی که قرار است در سال 2022 میلادی معرفی شود، مجهز به این قابلیت خواهد بود. کمپانی اپل، همواره در تلاش است تا تماس های کاذب در تشخیص تصادفات را، تا حدی بکاهد. البته این امکان وجود دارد که، رونمایی ساعت جدید اپل که هنوز نامی از آن در دسترس نیست، طبق برنامه پیش نرود و دچار تغییراتی شود.

البته همانطور که میدانید قابلیت تشخیص تصادف گوگل، تنها در کشورهای خاصی قابل اجرا بود. این مورد ممکن است برای کمپانی اپل نیز صادق باشد و این کمپانی نیز قابلیت جدید ساعت هوشمندش را تنها در کشورهایی خاص اجرا کند.