تصاویر جدید رندر گوشی پی 40 منتشر شد

مدت ها پیش تصاویری در مورد رندر گوشی هوآوی پی 40 منتشر شد که به فاصله ی یک روز تصاویر رندری مربوط به گوشی P40 پرو هواوی منتشر شد. این تصاویر اخبار و شایعات زیادی را در پی داشتند که امروز نیز فیلم هایی با وضوح بالاتر و جزئیات بیشتر در مورد گوشی هواوی P40 توسط ماکار خان منتشر شد.

تصاویر رندری نشان می دهد که گوشی پرچمدار بعدی شرکت هواوی در چهار سمت خمیده است. یک اسکنر اثر انگشت در صفحه نمایش گوشی دیده می شود که احتمالا کار را برای کاربر بسیار آسان خواهد کرد. در پنل جلویی گوشی یک مجموعه دوگانه از دوربین ها دیده می شود که زیبایی منحصر به فردی دارند، البته فعلا خبری در مورد کیفیت تصویربرداری و فیلمبرداری دوربین ها گفته نشده است.

گوشی های سری P هواوی، پرچمداران در عکاسی هستند که ما انتظار داریم دوربین های قرار گرفته در پنل پشتی گوشی بسیار قدرتمند باشند. به عنوان مثال دوربین اصلی 108 مگپیکسلی با بزرگنمایی نوری 10 برابر باشد. اگر هواوی به این صورت که گفته شد عمل کند به احتمال زیاد رقیب شرکت سامسونگ شناخته خواهد شد. مطابق با شایعات قبلی و رندرهای رسمی منتشر شده، انتظار می رود که گوشی هواوی P40 پرو در پنل پشتی گوشی یک مجموعه ی چهارگانه از دوربین ها داشته باشد. سه تا از دوربین های گوشی پی 40 پرو با پی 40 برابر هستند و تنها تفاوت آن ها در بحث دوربین ها، در یک لنز است. احتمالا در گوشی پی 40 پرو هواوی، لنز TOF داریم. هر دو گوشی دارای فلاش LED هستند که کمک می کند،عکس های شب با وضوح و کیفیت بالا ثبت شوند. احتمال می دهیم که گوشی پی 40 از چیپست کرین 990 با لیتوگرافی 7 نانومتری استفاده کند، دقیقا مانند همان چیپستی که در گوشی میت 30 پرو استفاده شد.

با توجه به تصاویر رندری می بینیم که گوشی پی 40 پرو هواوی از رم 12 گیگابایتی و حافظه ی 512 گیگابایتی پشتیبانی می کند. به احتمال زیاد حسگر اثرانگشت را نیز خواهیم داشت. اگر به تصاویر دقت کنید می بینید که گوشی پی 40 پرو هواوی از پی 40 بزرگتر است، البته تفاوت سایز آن ها در حد 4 یا 5 اینچ است اما به هرحال هم سایز نیستند. به احتمال زیاد گوشی پی 40 سایز 6.1 اینچی یا 6.2 اینچی خواهد داشت و گوشی پی 40 پرو سایز 6.5 اینچی، 6.6 اینچی یا 6.7 اینچی خواهد داشت.

تا به الان ما تنها در مورد دو گوشی پی 40 پرو هواوی و پی 40 تصاویر دیده ایم و شایعات شنیده ایم در حالی که برخی شایعات مدعی هستند که سری گوشی های پی در سه مدل رونمایی خواهند شد، حتما با گذر زمان اخبار موثق تری در این باره دریافت خواهیم کرد. هر چند احتمال آن بسیار کم است اما اگر مدل سومی نیز وجود داشت حتما باید تا به الان حداقل طرحی ساده در مورد آن منتشر می شد. اگر چه دولت آمریکا قصد دارد محدودیت گوشی های هواوی را بیشتر کند اما مشاغل آمریکایی و پنتاگون علیه دولت ترامپ عمل کرده اند.