Redmi Watch 2
فقط 7 روز تا رونمایی Redmi Watch 2 فاصله داریم

فقط 7 روز تا رونمایی Redmi Watch 2 فاصله داریم

کمپانی ردمی امروز به شکل رسمی تایید کرد که ساعت هوشمند Redmi Watch 2 به همراه گوشی های سری Note 11 در 28 اکتبر رونمایی خواهد شد. این شرکت با به اشتراک گذاشتن تیزری از  Redmi Watch 2 در شبکه اجتماعی چینی Weibo از رونمایی این محصول در آینده ای نزدیک خبر داده است.

تصویری که در تیزر نمایش داده شده است، به شکل کامل طراحی ظاهری این ساعت را نشان نمیدهد. اما این تصویر حاکی از آن است که ردمی واچ 2، از یک دکمه فیزیکی در لبه راست خود بهره برده است. ظاهرا این دکمه در میانه لبه راست این ساعت هوشمند تعبیه شده است. شایان ذکر است که نسل قبلی این ساعت یعنی ردمی واچ، به صفحه نمایشی معادل 1.4 اینچ مجهز شده بود. ما انتظار داریم ساعت هوشمند جدید این برند، از صفحه نمایش بزرگتری بهره ببرد.

Redmi Watch 2

ایستگاه چت دیجیتال tipster نیز در Weibo اطلاعات بیشتری از این ساعت ها به اشتراک گذاشته است. به گزارش tipster، این ساعت هوشمند در سه رنگ مشکی، آبی و سفید استخوانی در دسترس عموم قرار خواهد گرفت. علاوه بر آن tipster تایید کرده است که این ساعت هوشمند به صفحه نمایش بزرگتری مجهز شده است.

Redmi Watch 2

گفته میشود Redmi Watch 2 دارای گواهی نامه ضدآب میباشد؛ لذا به این منظور در مقابل پاشش آب و تعریق پوستی مقاوم خواهد بود. همچنین این ساعت از برنامه های ورزشی و نظارت بر سلامت متعددی پشتیبانی میکند. اما هنوز در مورد قیمت این محصول، هیچ اطلاعاتی در دسترس نداریم.

احتمال میرود در روزهای آتی و در آستانه رونمایی، اطلاعات جدیدی از این ساعت هوشمند افشا شود. به نظر شما ردمی واچ 2 از چه قابلیت های جدیدی بهره خواهد برد؟