فروش ثانیه ای گوشی هواوی میت XS

شرکت هواوی اولین گوشی هوشمند تاشو خود را با نام هواوی میت ایکس ( Mate X ) در اواخر سال گذشته به بازار معرفی کرد. صحنه ی فروش این گوشی بسیار عالی بود. میزان استقبال از آن بسیار بالا بود. گوشی های هوشمند تاشو هواوی به همان سرعتی که تولید می شوند به فروش می رسند. شرکت هواوی امسال گوشی هواوی میت XS را معرفی کرد. این گوشی امروز به بازار فروش رسید. این بازار امروز در چین برگزار شد. تمام گوشی های هواوی میت ایکس اس در چند ثانیه به فروش رسیدند. این سرعت در فروش بسیار شگفت انگیز است چرا که قیمت بالای این گوشی، امکان خرید آن را برای عموم مردم جامعه کم کرده است. این دستگاه تاشو اخیراً در اسپانیا ساخته شده و هم اکنون در آلمان جهت پیش سفارش در دسترس است.

مقایسه بین هواوی میت X و میت XS

شرکت هواوی هنوز آمار فروش هواوی میت ایکس را اعلام نکرده است. با این حال برخی از منابع گفته اند که 100 هزار دستگاه تا به حال در چین به فروش رسیده است. هواوی میت ایکس اس دارای قدرت بیشتری نسبت به سری قبلی است. از این رو ما نتیجه می گیریم که هواوی میت XS نیز حداقل به همان اندازه فروش خواهد داشت. در حال حاضر میت ایکس اس با قیمت 2400 دلار به فروش می رسد. این همان قیمتی است که برای هواوی میت ایکس استفاده شده بود. با این که هواوی قیمت را تغییر نداده است اما فناوری های جدید به میت ایکس اس اضافه کرده است. به عنوان مثال میت XS از چیپست کرین 990 5G بهره برده است. به مکانیزم خنک کننده مجهز است.

هواوی میت XS

دیگر مشخصات هواوی میت ایکس اس به همان صورت باقی مانده است. با این حال این گوشی بی نظیر است. چهار دوربین در پنل پشتی قرار داده شده است. این دوربین ها به عنوان دوربین های سلفی را نیز استفاده می شوند. رم این گوشی 4 گیگابایت است. حافظه ی داخلی آن 512 گیگابایت است. این گوشی از یک باتری 4500 میلی آمپر ساعتی بهره برده است. همچنین قادر است تا از شارژ سریع 55 واتی نیز استفاده کند. تلفن تاشو بطور طبیعی از فناوری چند پنجره ای پشتیبانی می کند که به شما امکان می دهد دو برنامه به صورت همزمان نمایش داده شوند و با یکدیگر تعامل داشته باشند. طبق معمول، هواوی میت XS به دلیل ممنوعیت ایالات متحده، از خدمات گوگل موبایل (GMS) استفاده نکرده است اما در عوض به خدمات اختصاصی شرکت (HMS) اعتماد خواهد کرده است.

طبق گفته ی شرکت هواوی، دوره ی بعدی برای فروش 8 مارس خواهد بود. در واقع 3 روز دیگر هواوی دوره ی دوم فروش گوشی تاشو میت ایکس اس را برگزار خواهد کرد. هنوز هیچ حرف رسمی درباره در دسترس بودن جهانی هواوی میت XS در بازار جهانی وجود ندارد. با این حال، برخلاف هواوی میت ایکس، هواوی تأیید کرده است که هواوی میت ایکس اس را سرانجام راهی بازار جهانی خواهد کرد.