غول پرفروش اندرویدی را بشناسید!
غول پرفروش اندرویدی را بشناسید!

این که گوشی های اندرویدی در زمره ی گوشی های پرفروش دنیا قرار دارند در آن شکی نیست اما در بین آنها  گلکسی A۵۱ سامسونگ رتبه نسخت را کسب نموده است.

 گوشی های اندرویدی در کل دنیا در زمره ی پرفروش ترین گوشی ها با توجه به عملکرد مناسب و قیمت مناسب هستند. اما در بین آنها برخی ها هم بیشترین میزان فروش را به خود اختصاص داده اند که معمولاً میان رده ای هستند و هم از نظر قیمت و هم کارایی در جایگاه خوبی قرار خواهند گرفت. همانطور که اطلاع دارید در بین گوشی های برند سامسونگ گلکسی ها بیشترین فروش را عهده دار می باشند.

تحلیل  ماهه ابتدایی سال 2020 و گلکسی اندرویدی

برای آنکه بتوانند نتیجه گیری اصولی و منطقی را در رابطه با گوشی های اندرویدی انجام دهند و در پایان گوشی موردنظر را معرفی نمایند، تحلیل هایی انجام شد. این تحلیل ها توسط Strategu Analytic با نهایت دقت انجام شد. در بین تمامی محصولاتی که مورد بررسی قرار گرفت برند سامسونگ و همچنین شیائومی توانستند تا رتبه برتر بودن خود را به اثبات برسانند.

اما در بین این برندها هم برخی از گوشی ها با توجه به نظرات کاربران بهترین بودند که در خصوص هریک به اختصار اشاره خواهیم کرد. بنابراین تا پایان این مطلب با ما همراه باشید.

بهترین گوشی سامسونگ و شیائومی

آنالیزها و تحلیل های انجام شده به این نکته اشاره دارد که در بین گوشی های سامسونگ از نوع اندرویدی  گلکسی A۵۱ سامسونگ و در بین گوشی های مختلف شیائومی هم ردمی   ۸  xiaomi Remdiنیز می تواند رتبه برتر بودن خودشان را به رخ بکشانند. این تحلیل های انجام شده اختصاصاً مربوط به سال جاری می باشد.

پس از آن رتبه سوم و همچنین رتبه ی چهارم باز هم به برند سامسونگ اختصاص یافت که رتبه سه برای  گلکسی اس ۲۰ پلاس و رتبه ی چهارم برای گلکسی آ ۱۰ اس می باشد. بنابراین این تحلیل نشان دهنده ی کیفیتی بالا از گوشی های سامسونگ است که حتی مورد تأیید تحلیل گران و علاوه بر آن کاربران هم می باشد. در نهایت رتبه ی ششم هم به گلکسی آ۲۰ اس داده شد.

این تحلیل ها حتی به این جا هم ختم نمی شود و در نهایت تمامی بازارهای جهانی از نظر میزان فروش گوشی های مختلف هم بررسی می شوند. کاری که شاید ماه ها به طول انجامد و بسیار سخت باشد در مد زمان بسیار کوتاهی نیز به پایان رسید و تحلیل نهایی رتبه برتر را به برند سامسونگ اختصاص داده است.