عینک HarmonyOS هواوی
عینک HarmonyOS هواوی با سیستم عاملی اختصاصی معرفی شد

عینک HarmonyOS هواوی با پشتیبانی از سیستم عامل اختصاصی هواوی معرفی شد

عینک HarmonyOS هواوی در رویداد 23 دسامبر یعنی امروز رونمایی شد. این عینک هوشمند از یک فریم که توانایی جدا شدن دارد تشکیل شده است. عینک مذکور بر اساس قابلیت هایی که سیستم عامل HarmonyOS 2 به ارمغان می آورد از نظر اتصال به طور کامل ارتقا یافته است. این شرکت ویژگی های جدیدی را در مورد مسائل مربوط به سلامت کاربر به عینک خود اضافه کرده است.

مشخصات طراحی عینک هوشمند هواوی

عینک هوشمند جدید هواوی به نوعی طراحی شده است که فریم جلویی آن قابلیت جداشدن دارد. بنابراین کاربران میتوانند بسته به نیاز و سلیقه ی خود فریمشان را تعویض نمایند. هواوی برای عینک هوشمند خود چندین نوع فریم در نظر گرفته است (سه فریم کلاسیک، قاب بوستون، قاب ولینگتون و قاب هوانورد).

باتری و میزان شارژدهی عینک HarmonyOS هواوی

عینک HarmonyOS هواوی تا 16 ساعت پس از شارژ کامل میتواند انرژی خود را حفظ نماید. برای شارژ باتری این عینک، یک شارژر مغناطیسی سیمی درون جعبه قرار دارد.

عینک HarmonyOS هواویاین عینک هوشمند از استاندارد IPX4 بهره می برد و ضدآب است و در برابر نفوذ گرد و غبار و خاک مقاوم است. این عینک را میتوان در هوای بارانی نیز استفاده کرد. بهره مندی از این استاندارد منجر شده است تا بتوانید به راحتی از عینک مذکور در حین ورزش نیز استفاده نمایید و نگران تعریق خود نباشید؛ زیرا عملکرد این عینک دچار مشکل نخواهد شد.

سیستم صوتی عینک هواوی

عینک HarmonyOS هواوی در طرفین و روی دسته ها در قسمت شقیقه ها دارای اسپیکرهایی با قطر درایور 128 میلی متر می باشد. بلندگوها می توانند برای کاربر صدایی فراگیر و استریو تولید نمایند. در جهت کاهش نویز و یا ممانعت از نشتی صدا، عینک مذکور دارای سیستم آکوستیک است. این سیستم یک سیستم صوتی وارونه می باشد تا از خروج صدا ممانعت نماید.

بر روی بدنه ی این عینک یک جفت میکروفون نیز تعبیه شده است. طبیعتا وجود یک جفت میکروفون کاربر را قادر می سازد تا با عینک هوشمند هواوی خود مکالمه نماید. این میکروفون ها به گونه ای سخته شده اند که صدایی شفاف را به مخاطب ارسال می کند. حین مکالمه با عینک خود در صورتی که در محیط کاربر وزش بادی شدید وجود داشته باشد، در مکالمه اختلالی ایجاد نخواهد شد.

امکانات عینک هارمونی او اس هواوی

عینک هوشمند هواوی به خوبی میتواند در تمامی شرایط وضعیت آب و هوا را برای کاربر خود نمایش دهد. این عینک به قابلیت های ژیروسکوب، شتاب سنج مجهز است که باعث می شود تا به صورت خودکار پیش بینی آب و هوا و یا برنامه های روزانه ی کاربر را یادآوری نماید.

عینک HarmonyOS هواویعلاوه بر آن عینک هوشمند مذکور به خوبی میتواند اطلاعات ذخیره شده را در اپلیکیشن هایی مثل WeChat و Meituan را ذخیره نماید. این عینک می تواند با یادآوری نزدیک شدن به زمان سفر به کاربر خود یاری رساند.

قابلیت های جالب مربوط به سلامتی بدن در عینک هوشمند هواوی

لازم به ذکر است که هواوی تلاش های بسیاری را در زمینه ی سلامت به انجام رسانده است. این عینک هوشمند به حسگرهای دقیقی مجهز است که میتواند وضعیت مناسب ستون فقرات را به وی گوشزد نماید. با داشتن این عینک دیگر نیازی به نگرانی از آسیب ستون فقرات وجود نخواهد داشت.

قیمت عینک HarmonyOS هواوی

از نظر قیمت، عینک های طبی هوشمند هواوی 1699 یوان قیمت داشته و عینک آفتابی نیز 1899 یوان قیمت دارد.