عرضه خانواده گوشی های HONOR 20در ایران
عرضه خانواده گوشی های HONOR 20در ایران

یکی از بهترین گوشی های امروز که در بازار وجود دارد و هم اکنون در ایران عرضه اینترنتی آن آغاز شده به  گوشی های  HONOR 20 باز می گردد.

برندهای معروفی در بازار وجود دارند که قیمت مربوط به هریک از آنها با توجه به برند بودن متفاوت خواهد بود. در این بین می توانیم به یکی از مهم ترین ها که با قیمت پایین تر اما با کیفیت و کارایی بالایی عرضه می شود اشاره نماییم. این گوشی با نام گوشی های  HONOR 20 در بازار وجود دارد. سری جدیدی از این گوشی ها که می توانید به صورت بالقوه از آنها بهره ببرید و نیاز خود را برطرف نمایید.

این برند در تمامی دنیا از محبوبیت خاصی برخوردار است، بر همین اساس قصد دارد تا بهترین ها را برای شما هدیه داشته باشد. در تمامی کشورهای دنیا قصد عرضه وجود دارد. این بار نوبت به ایران می رسد که به صورت کاملا اینترنتی عرضه را انجام خواهد داد. بنابراین زمان زیادی را صرف این کار نخواهید کرد و به سرعت می توانید برای تقاضای خود پاسخ مناسبی را دریافت نمایید.

 گوشی های  HONOR 20 را از کجا خریداری نماییم؟

یکی از بهترین برندها را می توانید در سایت رسمی ایران که برای فروش کالا معتبر بوده با نام دیجی کالا خریداری نموده و از آن بهره ببرید. این محصولات در نوع خود بی نظیر هستند و بسیار پیشرفته تر از گذشته خدمت رسان هستند. تعهدات مربوط به آنر همگی به حقیقت پیوسته است. اما شاید این سؤال در ذهن شما نقش بسته که این خانواده شامل چه گوشی هایی می شود؟

گوشی های  HONOR 20 چه گوشی هایی را شامل می شود؟

این خانواده شامل Pro ، Lite و در نهایت HONOR 20 خواهد بود. این سه محصول در رده بندی ها و امکانات متنوعی وجود دارند. بنابراین از نظر برخی از خصوصیات با یکدیگر تفاوت هایی خواهند داشت. این تفاوت در کارایی می تواند بر روی تفاوت در قیمت آنها هم مؤثر باشد. قطعاً رده های بالاتر قیمت بالاتری هم به همراه دارد. امکانات نرم افزاری و سخت افزاری که برای این گوشی ها معرفی شده در بهترین حالت ممکن هستند. 

یکی از پیشرفته ترین امکاناتی که شاید بتوان به آن اشاره نمود در رابطه با دوربین این محصول است. در حقیقت دوربین آن از نوع 4 گانه معرفی شده است. این دوربین می تواند با چهار لنز خود تصاویر در انواع مختلفی را برای شما به بت برساند. دوربین اصلی با کیفیت 48 مگاپیکسل عکس هایی فوق العاده واضح و شفاف را با زوم زیاد در اختیارتان قرار می دهد.

نوع لایت این گوشی می تواند با لنز سه گانه ای که دارد البته با کیفیتی پایین تر از گوشی قبلی تصاویر با  وضوح 24 مگاپیکسلی را ثبت کند. اما این گوشی برای عکس های سلفی شما بسیار کارایی دارد. بنابراین می توانید تصاویر سلفی خود را با 32 مگاپیکسل بت نمایید.

 از نظر فضای ذخیره سازی داخلی می توانیم عدد 128 گیگابایت را به عنوان ذخیره داخلی آنها برشماریم. در مقابل می توانید در هریک از آنها از رم های 4 تا 6 گیگی هم استفاده کنید که فضای ذخیره سازی بالاتر می رود.

در سایت دیجی کالا تمامی این محصولات با تنوع رنگی بسیار زیبا به همراه یک گارانتی یک سال و شش ماهه در اختیار شما قرار خواهد گرفت. در صورت بروز هر نوع مشکلی در این بازه ی زمانی امکان تعویض در صورت مطابقت با موارد ذکر شده در گارانتی وجود دارد.