شیائومی ردمی نوت 11
عرضه جهانی گوشی شیائومی ردمی نوت 11 نسخه ی 4جی به زودی

گوشی شیائومی ردمی نوت 11 نسخه ی 4جی ارزانتر از 5جی به صورت جهانی عرضه خواهد شد

به نقل از gsmarena، گوشی شیائومی ردمی نوت 11 قرار است پیش از عرضه ی نهایی مجوزهای خود را دریافت کند. این گوشی با عنوان نسخه ی ارزان تر از 5جی روانه ی بازار می شود. شرکت شیائومی از حداقل دو شرکت IMDA در سنگاپور و EEC، که دو سازمان ناظر بر چندین بازار در منطقه اقتصادی اوراسیا هستند، تأییدیه دریافت می کنند.

تغییرات احتمالی گوشی ردمی نوت 11 فورجی در خارج از چین

گوشی redmi note 11 4G قدرتش را از چیپست اسنپدراگون 680 میگیرد. البته احتمال اینکه گوشی مذکور با تراشه ی Helio G88 راهی بازار شود، بسیار کم می باشد.

همواره برخی از مشخصات گوشی ها در داخل چین با نسخه ی جهانی آن ها متفاوت می شود. به همین دلیل گوشی ردمی Note 11 4G با یک دوربین اضافه ی 2 مگاپیکسلی در چندین کشور مشاهده شده است.

شیائومی ردمی نوت 11تغییر دیگری که ممکن است برای این گوشی وجود داشته باشد عرضه با نسخه های حافظه ی متفاوت است. متفاوت بودن نوع حافظه ها همواره فاکتوری متغیر است که در برخی از کشورها مشاهده می شود. برای همین تنوع زیادی در حافظه خواهیم داشت.

مشخصات اجمالی گوشی redmi note 11 4g در خارج از چین

در صورتی که دوربین چهارم را فاکتوری ثابت در نظر بگیریم ممکن است گوشی ردمی note 11 فورجی را با نمایشگر LCD ببینیم.

شیائومی ردمی نوت 11صفحه نمایش گوشی ردمی نوت 11 فورجی 6.5 اینچی بوده و از باتری بزرگی با طرفیت 5000 میلی آمپر ساعتی بهره می برد. البته با وجود باتری قدرتمند، شارژ سریع 18 واتی در این گوشی وجود دارد.

قیمت گوشی ردمی نوت 11 فورجی

قیمت گوشی ردمی نوت 11 فورجی در چین 170 دلار معادل 155 یورو می باشد. در خارج از چین نیز قیمت گوشی مذکور بیشتر از 250 دلار نخواهد بود. البته با توجه به اعمال تعرفه ها و مالیات منصفانه به نظر می رسد.