عرضه‌ی گوشی گلکسی S22
عرضه‌ی گوشی گلکسی S22 در ماه فوریه به دلیل کمبود تراشه!

عرضه ی گوشی گلکسی S22 به دلیل فقدان تراشه به تعویق افتاد

قبلا شایعات متعددی نشان میدادند که عرضه‌ی گوشی گلکسی S22 سامسونگ اوایل سال 2022 میلادی یعنی در ماه ژانویه خواهدبود. اکنون طبق گزارش SamMobile و به نقل از Naver کره جنوبی، عرضه ی Samsung Galaxy S22 ممکن است کمی به تاخیر بیفتد. تاخیر در عرضه ی این گوشی یک ماهه بوده و از ماه ژانویه به فوریه منتقل می شود. البته میدانید که علت آن کمبود جهانی تراشه است که تولیدکنندگان موبایل بسیاری را دچار مشکل نموده است. البته تاریخ عرضه ی رسمی گوشی گلکسی اس 22 توسط سامسونگ تایید نشده است اما میدانید که اغلب این پیش بینی ها به حقیقت می پیوندند.

توضیحات بیشتر

بر اساس گزارشات محلی، تاریخ دقیق عرضه‌ی گوشی گلکسی S22 قرار است 8 فوریه باشد و تاریخ فروش این گوشی نیز 18 فوریه گزارش شده است. در ادامه نیز میتوان به شایعات دیگری نیز از جدول زمانی پرداخت. جدول زمانی عرضه‌ی گوشی گلکسی S22 نشان می هد که پرچمدار جدید سامسونگ در اواخر فوریه و یا اوایل ماه مارس 2022 میلادی روانه ی بازار خواهد شد.

عرضه یSamsung Galaxy S22

گفته می شود دلیل این تاخیر به دلیل وجود مشکلات در زنجیره تامین مواد اولیه و ساخت گوشی صورت گرفته است. متاسفانه چندین برند تولید کننده ی گوشی های هوشمند نیز از کمبود طولانی مدت تراشه آسیب دیده اند. به همین دلیل غول کره ی جنوبی یعنی سامسونگ مجبور شده است عرضه ی پرچمدار  S21 FE و مقرون به صرفه ی خود را نیز تا ماه ژانویه 2022 به تعویق بیندازد.

تأخیر در عرضه پرچمدار مقرون به صرفه منجر به فشار بیشتری برای عرضه سری S22 شده است. مشکلات زنجیره تامین، کار سامسونگ را برای عرضه پرچمدار 2022 بدتر می کند. در حالی که این شرکت در رابطه با عرضه‌ی این گوشی ناامید شده است و متاسفانه اطلاعات زیادی در رابطه با گوشی های سری S22 به بیرون درز کرده است. در ادامه مروری در رابطه با مشخصات، ویژگی ها و سایر جزئیات سری گلکسی S22 سامسونگ خواهیم داشت.

مشخصات اجمالی سری گلکسی اس 22 سامسونگ

شایعه شده است که سری سامسونگ اس 22 قرار است شامل سه گوشی گلکسیS22+، S22 و Ultra S22 باشد. این سه گوشی به ترتیب از نمایشگرهای با اندازه های 6.1، 6.55 و 6.8 اینچی بهره خواهند برد.

عرضه‌ی گوشی گلکسی S22 هر سه گوشی بسته به منطقه ی عرضه، قدرت خود را از تراشه های اسنپدراگون 8 نسل 1 یا تراشه اگزینوس 2200 تامین می کنند. مدل گلکسی اس 22 اولترا از قدرت شارژ سریع 45 واتی پشتیبانی می کند. در حالی که دو گوشی دیگر از شارژ سریع 25 واتی پشتیبانی می کنند. برای دریافت مشخصات کامل گوشی گلکسی اس 22 کلیک نمایید.