ظرفیت باتری سامسونگ گلکسی A33 5G فاش شد

ظرفیت باتری سامسونگ گلکسی A33 5G فاش شد

هفته گذشته رندرهایی از گوشی موبایل گلکسی A33 5G افشا شد. این رندرهای منتشر شده از مشخصات و طراحی ظاهری این گوشی خبر داد. اکنون مرجع Safety Korea اطلاعاتی را در مورد ظرفیت باتری گوشی Samsung Galaxy A33 5G افشا کرده است. این مرجع مدعی است که گوشی گلکسی آ33 فایو جی با کد مدل EB-BA336ABY ظاهر شده است. همچنین ظرفیت باتری آن 5000 میلی آمپر ساعت گزارش شده است.

سامسونگ گلکسی A33 5G

البته هنوز هم مشخص نیست که آیا Galaxy A33 5G با همان سرعت (15 وات) مدل های Galaxy A32 4G و 5G شارژ می شود یا از فناوری شارژ سریع تر پشتیبانی خواهد کرد.

طراحی ظاهری

گوشی Galaxy A33 5G از یک صفحه نمایش کاملا تخت با ابعاد 6.4 اینچی بهره میبرد. پیش بینی میشود این صفحه نمایش از جنس Super AMOLED بوده و وضوحی +FHD را به ارمغان بیاورد. تصاویر افشا شده از وجود یک ناچ قطره ای در بالای صفحه نمایش به منظور دوربین سلفی خبر میدهد. علاوه بر آن در پنل پشتی چهار دوربین نمایش داده شده اند. البته از جزئیات لنز ها فعلا اطلاعاتی در دسترس نداریم.

سامسونگ گلکسی A33 5G

گوشی موبایل Galaxy A33 5G در ابعادی برابر با 159.7 در 74 در 8.1 میلی متر طراحی شده است. البته ضخامت آن در قسمت ماژول دوربین به 9.7 میلی متر میرسد. بر اساس تصاویر افشا شده، میبینیم که یک پورت تایپ سی به منظور شارژ دستگاه و انتقال اطلاعات در این گوشی منظور شده است. اما خبری از وجود جک 3.5 میلی متری هدفون نیست.

سامسونگ گلکسی A33 5G

در پنل پشتی، یک ماژول مستطیلی شکل تعبیه شده است. این ماژول شبیه به دوربین های گوشی Samsung Galaxy A32 5G طراحی شده است. اما در عین حال باید انتظار حسگر های دوربین بهبود یافته و با وضوح بالاتر را از سامسونگ داشته باشیم. در عکس های دیگر دکمه تنظیم صدا و دکمه پاور در فریم راست قابل مشاهده است. همچنین میبینیم که میکروفون، بلندگو، درگاه سیمکارت و پورت تایپ سی در لبه پایینی تعبیه شده اند.

سامسونگ گلکسی A33 5G

انتظار می رود گلکسی A33 5G در ژانویه 2022 به شکل رسمی عرضه شود. ظاهرا سامسونگ این بار نسخه 4G را حذف کرده و این گوشی منحصرا با شبکه ارتباطی 5G عرضه خواهد شد.