گوشی honor 60
طراحی ظاهری گوشی honor 60 فاش شد!

طراحی فاش شده گوشی آنر 60 نشان می دهد که دوربین دایره ی دوگانه اش را حفظ خواهد کرد

همانطور که می دانید گوشی های آنر 50 در ماه ژوئن معرفی شده اند و تنها پس از 4 ماه نسخه ی اولیه ی گوشی آنر50 از بازار ناپدید شد. شرکت آنر این بار قصد دارد تا گوشی honor 60 را به عنوان جانشین گوشی Honor 50 به بازار وارد کند. این گوشی در مراحل طراحی قرار دارد و رندر هایی از آن فاش شده است. رندرهای فاش شده از honor 60 نشان می دهند که این گوشی در طراحی جدیدش قرار است دایره ی دوربین هایش را حفظ کند. طبق برنامه ی اعلام شده توسط منابع موثق، قرار است این گوشی در تاریخ 1 دسامبر وارد بازار شود.

طراحی جذاب موبایل آنر 60

شرکت آنر قبلا طراحی یک دایره با دوربین دوگانه را به نمایش گذاشته بود. این بار نیز در گوشی های سری جدیدش با نام honor 60، از ترکیب ظاهر دو گوشی honor 50 و redmi K40، استفاده کرده است. در طراحی های جدید شاهد دو عدد دایره هستیم که در هرکدام یک دوربین قرار گرفته است. همچنین مابین این دو دایره یک سنسور سومی نیز تعبیه شده است.

گوشی honor 60

این دو دایره در کنار لنز سومش ماژول دوربین را در پانل پشتی تشکیل کرده اند. جالب است بدانید فلاش ال ای دی در کنار این سه لنز و در خارج از پنل دوربین قرار گرفته است.

رندر های جدید نشان می دهند که کمپانی آنر همیشه به دنبال زیباترین ها در طراحی های گوشی هایش می باشد. آنر همواره بر روی قشر جوان زوم نموده و سعی دارد آن ها را تحت تاثیر قرار دهد. این بار نیز طراحی جذاب و زیبای پنل پشتی قرار است بسیار مورد توجه قرار گیرد.

زمان نهایی عرضه ی آنر60

تا 8 روز دیگر شاهد افشای اطلاعات بیشتری خواهیم بود. مشخصات گوشی آنر60 قرار است به صورت کامل در رویداد بزرگ افشا شود. همچنین این احتمال می رود که گوشی آنر60 در 4 رنگ عرضه خواهد شد.