سامسونگ صفحات پشتیبانی Galaxy S21 FE را آپلود کرد

صفحات پشتیبانی سامسونگ Galaxy S21 FE مجددا آپلود شد!

طبق شایعاتی که در مهر ماه منتشر شد ظاهرا سامسونگ سعی داشت عرضه‌ی Galaxy s21 FE را متوقف کند اما با  اقدام جدید سامسونگ در جهت فعالسازی دوباره‌ی صفحات پشتیبانی برای این گوشی به این شایعات خاتمه داد. سامسونگ صفحات پشتیبانی Galaxy S21 FE را بار دیگر آپلود کرد. امیدواریم که همزمان با عرضه ی این گوشی به این حماسه‌ پایان دهند.

آپلود مجدد صفحات پشتیبانی این گوشی منجر شد تا عرضه ی این گوشی در 11 ژانویه تقریباً تایید شود. این مسئله نیز به نوبه خود نشان می دهد که Galaxy S22 FE هم تا فوریه عرضه نخواهد شد. همچنین امیدواریم در یکی از این رویدادها شاهد عرضه سری گلکسی تب اس 8 باشیم. شایعه شده است که ممکن است نسخهی وانیلی اندروید و اولترا داشته باشد.

صفحات پشتیبانی سامسونگ

نسخه‌ی G990E سامسونگ که در وب‌سایت آفریقایی سامسونگ ظاهر شده دارای تراشهی Exynos 2100 است و اطلاعات این تراشه در  Geekbench فاش شد. ما انتظار داریم که تراشه اسنپدراگون 888 در گوشی های نسخه‌های آمریکایی و چینی دیده شود، اما وضعیت بسیار گیج‌کننده شده. متاسفانه نمیتوان به مشخصات Galaxy S21 FE اعتماد زیادی کرد.

طبق گزارشات اعلامی هنگام عرضه ی این گوشی به بازار، باید سه دوربین با طراحی مشابه با گلکسی اس 21 داشته باشد. اگر تاکنون به اطلاعات فاش شده اعتماد می کردیم، دستگاه می بایستی صفحه نمایش آمولد 6.4 اینچی و باتری 4500 میلی آمپر ساعتی داشته باشد. همچنین طبق شایعات این گوشی موبایل قابلیت شارژ سریع 25 واتی را دارد.