Mi Mix 4
شیائومی در هفته های آینده از Mi mix4 و Mi Pad 5 رونمایی خواهد کرد

اخبار متعددی منتشر شده که شیائومی قصد دارد از تبلت Mi Pad 5 و گوشی Mi mix4 خود رونمایی کند. هر چند این کمپانی از ارائه زمان رونمایی طفره رفته است. اما به نظر می رسد رونمایی این دو محصول پیش از پایان ماه جاری میلادی صورت بگیرد. برای بررسی بیشتر شایعات موجود در این باره با دیجی بروز همراه باشید.

تاریخ رویداد جدید شیائومی

لی جون بنیان گذار شیائومی طی پستی که در فضای مجازی نتشر کرده، اعلام کرده که در ساعت 7.30 بعد از ظهر روز 10 آگوست رویداد جدید شیائومی برگزار خواهد شد. آقای جون اعلام کرده که این رویداد حاوی اخبار بسیار خوبی در مورد این غول تکنولوژی خواهد بود. این رویداد حاوی 10 تصمیم دشوار در ماه ژوئن است. که به گفته ی شیائومی بر موجودیت این کمپانی اثر گذار خواهد بود.

توضیحات بیشتری در مورد این رویداد ارائه نشده است. تا جای بیشتری برای ارائه شایعات و حدس و گمان های مختلف پیرامون این رویداد برقرار باشد. یکی از افشاگران حوزه ی تکنولوژی اعلام کرده که این رویداد تنها حاوی صحبت های پیرامون کمپانی نخواهد بود. بلکه محصولات جدیدی همانند تبلت هواوی نیز در این رویداد معرفی خواهند شد.

رونمایی از Mi Pad 5 و Mi Mix 4

تبلت Mi pad 5 که بسیاری انتظار رونمایی آن را دارند، به تازگی در بسیاری از مراکز اهدای گواهینامه مشاهده شده است. این موضوع نشان دهنده ی رونمایی قریب الوقوع از این تبلت می باشد. همچنین شیائومی انتقادات بسیار زیادی را بابت تاخیر در رونمایی گوشی Mi mix 4 متحمل شده بود. جزئیات جدید فاش شده اما گواهی می دهد که این گوشی نیز به زودی به همراه دوربین زیر صفحه نمایش، ررونمایی خواهد شد.

شیائومی Mi Pad 5

سخن آخر

گوشی Mi mi4 و تبلت Mi Pad 5 طرفداران و چشم انتظاران زیادی را در بین علاقه مندان به حوزه ی تکنولوژی دارند. می توان گفت که این افراد زمان زیادی را نیز به انتظار این دو محصول نشسته اند. حال به نظر می رسد که شیائومی سر انجام به این انتظار طولانی پایان خواهد داد. و به نظر کمتر از هفته ی دیگر دو محصول پر سر و صدای شیائومی معرفی خواهند شد. اگر اطلاعات به دست آمده صحیح باشد، می توان گفت که شیائومی هفته ی بسیار شلوغی را برای رونمایی از محصولات جدید خود انتخاب کرده است. سامسونگ نیز در تاریخ 11 آگوست از چند محصول جدید خود رونمایی خواهد کرد. از سوی دیگر یکی دیگر از رقیبان اصلی این غول چینی یعنی آنر نیز یک روز پس از این تازیخ از Magic 3 رونمایی خواهد کرد.