شیائومی دو گوشی ارزان قیمت را طراحی می کند!
شیائومی دو گوشی ارزان قیمت را طراحی می کند!

شیائومی قصد دارد تا در راستای مشتری مداری برای افرادی که به دنبال خرید یک گوشی ارزان قیمت هستند، نمونه های جدید آن را وارد بازار کند که حتی این نمونه ها از ردمی 10 ایکس نیز ارزان تر هستند.

برندی که از آن یاد کنیم با نام شیائومی می تواند هر بار سورپرایزهایی را برای ما به همراه داشته باشد. در واقع این برند خاص برای جذب نمودن مشتری های میان رده ای خود گوی هایی را طراحی می کند که در واقع این گوشی ها با قیمتی حدوداً 140 دلار یا حتی کمتر وارد بازار خواهند شد. البته در حال حاضر این دو گوشی در مراحلی از طراحی قرار دارند.    

گوشی ردمی 10 ایکس برند شیائومی

شیائومی با وجود تازه بودن و دیرتر وارد شدن به بازارهای جهانی اما همیشه در حال طراحی جدید بوده و از این کار دست  برنمی دارد. این برند به خوبی می داند که بازارها چه چیزی را می خواهند و مدنظر قرار می دهند. این برند حتی خواسته های مشتری را هم می داند. از نظر سخت افزار برند مربوطه توانسته یک نمایشگر ۶/۵۳ را برای گوشی طراحی نماید. نمایشگر موجود برای چنین برندی با کیفیت و وضوح بالای ۱،۰۸۰ در ۲،۳۴۰ فعالیت دازد. شیشه ای که بر روی قاب اصلی آن قرار دارد مقاوم از نوع  گوریلا گلس ۵ خواهد بود.

سیستم عامل برای گوشی ردمی 10 ایکس را می توانید از نوع 10 بدانید که جدیدترین نوع سیستم عامل است. اما یکی از دلایل ارزان بودن قیمت آن را می توانیم به تراشه هلیو جی ۸۵ نسبت دهیم. این برند 4 گیگ اطلاعات را در درون خود به ثبت خواهد رساند. اما برای افرادی که نیاز دارند تا اطلاعات بیشتری را در درون خود ثبت نمایند هم این روند ادامه داشته و اما با دو گیگ اضافه تر کمی گران تر خواهد بود.

دوربین ردمی 10 ایکس شیائومی

این دوربین در زمره ی دوربین هایی قرار دارد که چند لنز دارد و دوربین از نوع اصلی آن در حدود 48 مگاپیکسل خواهد بود. اگر بخواهید از لنزهای متنوع آن اطلاعاتی را به دست آورید در ابتدا یک لنز فوق عریض 8 مگاپیکسل، سپس باید به لنز 2 مگاپیکسل ماکرو و در نهایت 2 مگا پیکسل تشخیص عمر نیز اشاره نماییم. اما دوربین سلفی که برای آن در اختیار دارید می تواند با قدرت 13 مگاپیسکل کارایی خود را نشان دهد.  

اما دو گوشی که بعدها قرار است تا توسط شیائومی از آن رونمایی شود از نوع تراشه هلیو G8x مدیاتک نیز استفاده می کند که مدل های مختلفی از آن را بررسی خواهید کرد.

 .