ردمی نوت 11s
شیائومی به زودی ردمی نوت 11s خود را به بازار عرضه می کند

ردمی نوت 11s شیائومی به زودی به بازارهای جهانی و آسیایی روانه می شود

گوشی شیائومی ردمی نوت 11s به عنوان یکی از گوشی های جدید کمپانی شیائومی به زودی میتواند راهی بازارهای جهانی و آسیایی شود. البته بهتر است بدانید که عرضه ردمی نوت 11 اس به هند نیز بدیهی خواهد بود. تیزرهایی از شیائومی در حساب رسمی توییتر منتشر شده است. نام این گوشی هنوز تایید نشده ولی با توجه به تصاویر منتشر شده احتمال می رود که این گوشی ردمی نوت 11 اس باشد.

با توجه به متن توییتی که از شیائومی منتشر شده است، برداشت می شود که گوشی آینده ردمی نوت 11S خواهد بود.

توضیحاتی در رابطه با سری ردمی نوت 11

سری ردمی نوت 11 سال گذشته در کشور چین عرضه شد. این سری شامل سه گوشی بود. سه گوشی مذکور با نام های ردمی نوت 11، ردمی نوت 11 پرو و ردمی نوت 11 پرو پلاس به بازار عرضه شده بودند. شیائومی اخیرا گوشی های Xiaomi 11i و Xiaomi 11 HyperCharge را نیز با نام های Redmi Note 11 Pro و +Redmi Note 11 Pro معرفی کرد. گوشی ردمی نوت 11 اس نیز در چندین وب سایت ارائه دهنده ی استانداردهای هند (BIS) با شماره مدل 220111TSI راهی بازار نماید.

ردمی نوت 11sمشخصات احتمالی redmi note 11s

با توجه به عدم تایید رسمی این مشخصات، میتوان اظهار کرد که گوشی جدید شیائومی در سری نوت، با نام ردمی نوت 11 اس می تواند از نعمت دوربینی با کیفیت 108 مگاپیکسلی بهره ببرد. برای دوربین دوم به عنوان یک لنز اولتراواید، احتمال 8 مگاپیکسلی بودن می رود. همچنین این لنز از سنسور معروف سونی با نام IMX355 بهره می برد. دوربین سوم نیز به عنوان یک لنز ماکروی 2 مگاپیکسلی از نوع Omni Vision برای ثبت تصاویر با کیفیت به کار خواهد رفت. دوربین سلفی گوشی ردمی نوت 11 اس، نیز 13 مگاپیکسلی بوده که درون سوراخ نمایشگر قرار میگیرد. این احتمال نیز وجود دارد که گوشی redmi note 11s با نرخ نوسازی 90 هرتزی راهی بازار شود.