ردمی اسمارت بند پرو
شیائومی از ردمی اسمارت بند پرو رونمایی کرد

ردمی اسمارت بند پرو معرفی شد

بالاخره پس از حدود یک سال انتظار، شیائومی از مچ بند جدید خود تحت عنوان ردمی اسمارت بند پرو رونمایی کرد. همان طور که نامش پیداست، این مچ بند جانشین Redmi Smart Band بوده و مجهز تر از نسل قبل و با ویژگی های پیشرفته تری به میدان آمده است.

Redmi Smart Band Pro از یک صفحه نمایش 1.47 اینچی از جنس آمولد بهره میبرد. میزان روشنایی این صفحه نمایش معادل 450 نیت گزارش شده است. به همین سبب کاربر به سهولت میتواند در زیر نور آفتاب هم از آن استفاده کرده و مشکلی در تشخیص محتویات داخل صفحه نمایش نداشته باشد.

نمایشگر ردمی اسمارت بند پرو، توسط یک شیشه 2.5 بعدی محافظت میشود. بدنه نیز از متریال پلی کاپرولاکتام (نوعی پلاستیک فشرده) تهیه شده است. این متریال سبب شده که مچ بند پرو ردمی، ضدآب بوده و آبی به عمق 50 متر را تحمل کند. بند این مچ بند نیز از جنس سیلیکون نرم ساخته شده است. لذا از انعطاف پذیری بالایی بهره مند بوده و همچنین دوام بالایی از خود نشان میدهد.

ردمی اسمارت بند پرو

سایر مشخصات

در مورد ویژگی های Redmi Smart Band Pro باید بگوییم که شیائومی این مچ بند جدید خود را به قابلیت هایی نظیر شتاب سنج و ژیروسکوپ مجهز کرده است. علاوه بر آن امکان سنجش ضربان قلب و میان اکسیژن خون، در این مچ بند هوشمند مهیا میباشد. شیائومی علاوه بر تمام موارد یاد شده، یک سنسور مخصوص نور در ردمی اسمارت بند پرو تعبیه کرده است. این سنسور نور باعث میشود که نور صفحه نمایش به شکلی خودکار و متناسب با محیط اطراف کاربر تنظیم شود.

Redmi Smart Band Pro از حدود 110 برنامه ورزشی و تناسب اندام پشتیبانی میکند. لازم به ذکر است که حدود 15 مورد از این برنامه ها، حالت ورزشی حرفه ای را پوشش میدهند.

ردمی اسمارت بند پرو

انرژی لازم برای ردمی اسمارت بند پرو، توسط یک باتری با ظرفیت 200 میلی آمپر ساعت تامین میشود. مچ بند پروی ردمی، از طریق یک کابل مغناطیسی کوچک شارژ میشود. این میزان باتری در صورت استفاده معمولی، حدود 14 روز پاسخگو میباشد. البته اگر این مچ بند در حالت ذخیره انرژی قرار بگیرد، حدود 20 روز شارژدهی خواهد داشت.