شش هزار میلی آمپر ساعت را در ایسوس ROG Phone 3تجربه نمایید!
شش هزار میلی آمپر ساعت را در ایسوس ROG Phone 3تجربه نمایید!

بررسی های اولیه از گواهی نامه دریافتی نشان دهنده آن است که برند ایسوس با گوشی ROG Phone 3 باتری شش هزار میلی آمپر ساعتی را به شما هدیه می دهد.

این که یک گوشی با چنین کیفیتی فعالیت داشته باشید کمی غیرقابل باور خواهد بود، اما در واقع شدنی است. تنها نیاز دارد تا فعالیت های اولیه و طراحی به گونه ای قوی باشد که در نهایت بتواند رضایت را جلب کند. پس از دریافت نمودن گواهی اعتبار بالایی دارد و فعالیت برای آن کار ساده ای خواهد بود. این گوشی همچنین در ارائه حافظه هم می تواند 512 گیگ را در نظر داشته باشد.

جزئیات مربوط به رونمایی از گوشی ROG Phone 3

 این گوشی باید در حدود چند روز دیگر یعنی در یکم مردادماه رونمایی شود. در واقع می توانیم بگوییم که این گوشی با ورود خود می تواند نظرات زیادی را جلب نماید. یکی از هدفگذاری های اصلی برای طراحی گوشی موردنظر ما ورود به بازارهای دیگر یعنی در چین و همچنین هند بوده است و برای این تغییر هم تلاش های زیادی انجام شد. گواهی دریافتی از سوی این شرکت برای دیدم عموم در سایت مورد نظر از ان سی سی آپلود شد.  

مشخصات باتری  ROG Phone 3

در خصوص باتری که این گوشی در اختیار دارد در ابتدا می توانیم به یک قابلیت فوق العاده یعنی شارژ نمودن آن اشاره نماییم که توسط یک باتری با میزان ولتاژ ۳۰ وات این کار را انجام می دهد. اما ظرفیتی که به عنوان ظرفیت اصلی برای این باتری در نظر گرفته شده به شش هزار میلی آمپر ساعت می رسد. تا پیش از پخش شدن خبر رسمی خبرهایی وجود داشت که این محصول با باتری کمی پایین تر یعنی 5800 میلی آمپر ساعت فعالیت می کند که این خبر نفی شد.

سیستم سخت افزاری مربوط به گوشی ROG Phone 3

 این گوشی از نظر سخت افزاری در ابتدا از یک تراشه بسیار قدرتمند کمک می گیرد که این تراشه اسنپدراگون ۸۶۵ پلاس کوالکام نام دارد. این تراشه از قدرت نسبتاً بالایی برخوردار است که در نهایت می تواند حدود سه گیگاهرتز را با هم مدیریت کند و پردازش فوق العاده ای داشته باشد.

این گوشی توسط سیستم عامل آخر مربوط به اندروید یعنی سیستم عامل 10 آن مدیریت می شود و بنابراین جدیدترین برنامه ها را در اختیار خواهید داشت. وضوح مربوط به صفحه ای که در مقابل چشمان خود به آن نگاه می کنید هم بسیار بالا یعنی اچ دی پلاس است. برای ورود کردن به گوشی شما می توانید از قابلیت تشخیص دادن ار انگشت کمک بگیرید. این سیستم مانع از ورود افراد مزاحم می شود و از گوشی شما هم محافظت خواهد کرد.

دوربین گوشی ایسوس چه طراحی دارد؟

در واقع دوربینی که قرار است به آن اشاره نماییم به چند دسته تقسیم بندی می شود. یک دوربین در قسمت جلوی آن واقع شده و سه دوربین دیگر هم در پشت که یکی از آنها اصلی و دو مورد نیز برای بالا بردن کیفیت در زمان تصویربرداری نیز مورد استفاده هستند. این دوربین ها از نوع فوق عریض و همچنین دوربین ماکرو می باشد.