سامسونگ گلکسی S22
شایعه عرضه گوشی سامسونگ گلکسی S22 در ژانویه !

سامسونگ قرار است سامسونگ گلکسی S22 خود را به صورت انبوه تولید کند!!

سامسونگ گلکسی S22: طی دریافت گزارش جدیدی از WinFuture، کمپانی سامسونگ؛ شروع به تولید انبوه قطعات برای سری گلکسی S22 کرده و متاسفانه با یک شکست کوچک مواجه شده است. البته رخ دادن این شکست ها هنگام شروع برای تولید یک محصول خاص و جدید بسیار طبیعی می باشد. با این حال، شایعات اطلاعات بیشتری در رابطه با روند تولید این قطعات، در اختیارمان قرار می دهد.

اطلاعیه های جدید بیانگر آنند که، سامسونگ در حال حاضر قطعات گوشی های گلکسی S22 و S22+ خود را به صورت عمده تولید می کند، این در حالی است که سامسونگ تولید قطعات S22 Ultra نوع آمریکایی خود البته، با وجود مشکلات فعلی ناشی از کمبود تراشه، در اولویت قرار داده است. قرار است این سه گوشی طبق شایعات در ماه ژانویه سال 2022 میلادی ، طبق برنامه ی قبلی عرضه شوند.

سامسونگ گلکسی S22

البته هنوز زمان زیادی تا ژانویه ی سال 2022 میلادی وجود دارد، لذا ممکن است برنامه ها طبق زمان بندی پیش نروند و دچار تغییراتی شوند.

مختصری از ویژگی های گوشی جدید سامسونگ

گوشی گلکسی اس 22 دارای صفحه ی نمایش 6.1 اینچی می باشد. همچنین شایعات بیانگر آنند که این گوشی قرار است با دوربین اصلی 50مگاپیکسلی در ژانویه رونمایی شود البته در رابطه با کیفیت دوربین گوشی جدید سامسونگ هنوز اطلاعاتی افشا نشده است؛ لذا با قطعیت نمیتوان در این باره سخن گفت. گلکسی اس 22 مجهز به تراشه ی اسپندراگون 895 است. علاوه بر آن می توان شاهد نرخ تازه سازی 120 هرتزی نیز در Samsung S22 باشیم. طبق شایعات منتشر شده Samsung Galaxy S22 با فریم فلزی و جنس قاب شیشه ای روانه ی بازار خواهد شد.

برای دریافت اطلاعات جدید در رابطه با گوشی Samsung Galaxy S22 با مجله ی خبری دیجی بروز همراه باشید.