گوشی جدید Oneplus
شارژ 150 واتی گوشی جدید Oneplus توسط گواهی 3C تایید شد

شارژ 150 واتی برای گوشی جدید Oneplus در وب سایت ارائه دهنده گواهی 3C تایید شد

همانطور که میدانید اخیرا اخبار جدیدی در رابطه با گوشی جدید Oneplus که نام آن ناشناخته است به گوش می رسد. اکنون نیز خبر جدیدی مبتنی بر سرعت شارژ گوشی جدید وان پلاس منتشر شده است. اخبار جدید نشان می دهند که گوشی جدید وان پلاس با شارژ 150 واتی راهی بازار می شود. تاییدیه ی این ادعا نیز در وب سایت 3C صورت گرفت. وب سایت صدور گواهینامه ی 3C، گوشی وان پلاس را با شارژ 150 واتی تایید کرده است.

گوشی جدید Oneplus

البته سایر اخباری که قبلا در رابطه با گوشی وان پلاس به گوش می رسید، نشان می دادند که گوشی جدید وان پلاس با کد PGKM10 قرار بود به عنوان یک تبلت عرضه شود. اما اکنون با توجه به اطلاعات بدست آمده از وب سایت 3C، گوشی وان پلاس به عنوان یک تلفن همراه با کد PGKM10 و پشتیبانی از اینترنت 5G عرضه می شود.

مشخصات باتری و شارژدهی گوشی جدید Oneplus

به نقل از gsmarena، نام تجاری گوشی جدید Oneplus با کد PGKM10 هنوز مشخص نیست. اما طبق اطلاعاتی که از منبع معتبری با نام Digital Chat Station به گوش می رسد، گوشی جدید OnePlus باتری 4500 میلی آمپرساعتی دارد که از شارژ سریع 150 واتی پشتیبانی میکند.

مشخصات دوربین گوشی جدید وان پلاس

طبق ادعاهای بدست آمده از دیجیتال چت استیشن، ماه آینده گوشی جدید Oneplus با صفحه نمایش 6.7 اینچی راهی بازار می شود. بخش میانی لبه بالایی صفحه نمایش گوشی جدید Oneplus، ناچ حفره ای دارد که دوربین سلفی را در بر میگیرد. البته مشخصات دوربین سلفی از BOE بدست آمده است. همچنین طبق گزارشات بدست آمده از BOE، گوشی هوشمند جدید وان پلاس در پنل پشتی خود دارای یک واحد دوربین اصلی 50 مگاپیکسلی است که از سنسور Sony IMX766 پشتیبانی میکند.

گوشی جدید Oneplus

گوشی ریلمی GT Neo3 

با این حال، وان پلاس اولین برند از گروه BBK نخواهد بود که گوشی هوشمندی با شارژ سریع 150 واتی راهی بازار میکند. چرا که این افتخار نصیب کمپانی ریلمی است. گویا قرار است کمپانی ریلمی گوشی جدیدی با نام گوشی GT Neo3 را قرار است اواخر ماه جاری در کشور چین عرضه کند. گوشی ریلمی GT Neo3 با شارژ 150 واتی عرضه می شود.

گوشی Realme GT Neo3 دارای تراشه ای از مدیاتک با نام Dimensity 8100 است. علاوه بر آن، ماژول دوربین گوشی ریلمی جی تی نئو 3 سه دوربین دارد. طبق اطلاعات بدست آمده از TENAA، دوربین های گوشی ریلمی GT Neo3 دارای لنزهای 50، 8 و 2 مگاپیکسلی هستند.