شارژ شدن بی سیم گوشی سامسونگ گلکسی A
شارژ شدن بی سیم گوشی سامسونگ گلکسی A

سامسونگ قصد دارد تا بسیار سریع خود را به هم رده های بالا رتبه خود برساند که برای این کار از طریق بی سیم شدن شارژ وارد عمل می شود.

همانطور که می دانید یکی از مشکلاتی که در حال حاضر پیش روی ما قرار گرفته در رابطه با شارژ  کننده های سیمی می باشد. این  سیستم به مرور زمان اختلال هایی را به نمایش خواهد گذاشت. پاره شدن سیم و اختلال در رساندن نیرو یکی از شایع ترین آنها به شمار می رود که در ادامه سامسونگ با ایده جدید خود مشکل را برطرف می کند.

شارژ بی سیم در کدام گوشی ها قرار دارد؟

بررسی ها نشان می دهند که علاوه بر گوشی گلکسی A در گوشی گلکسی اس و همچنین در نوت هم چنین قابلیتی را مشاهده نموده اند. البته بر اساس عملکرد هریک از آنها قیمت ها کمی متفاوت می باشد و می توانیم بگوییم که وجود این قابلیت جدید هم بر قیمت آنها خواهد افزود.

 قابلیت شارژ بی‌سیم در گلکسی A

برای آنکه بتوانیم از این قابلیت کمک بگیریم نیاز است تا همکاری هایی با شرکت های مختلف پرکار در این زمینه که معروفیت آنها به اثبات رسیده همکاری انجام شود. این شرکت ها عبارتند از هانسول، آموتک و Chemtronics. در واقع شرکت هایی که از آنها صحبت شده توانسته اند تا بسیار پرسرعت کار خود را به اتمام برسانند البته در ابتدا یکی از آنها بود که رفته رفته تعدادشان افزایش یافت.

قیمت محصول گلکسی A

همانطور که می دانید شارژ شدن به چنین طریقی بسیار خاص و جدید می باشد و قطعا برای آن هزینه ای بیشتر پرداخت خواهد شد. اما زمانی که از حالت تک فروشی افزایش یابد و کمی انبوه تر هم شود از هزینه نهایی آن کاسته خواهد شد و در آن زمان بسیاری از افراد می توانند از چنین گوشی بهره ببرندو  دیگر در رویاهای خود به آن فکر نکنند.  

این گوشی توانایی آن را دارد تا پس از وارد شدن هر بازاری را در دست گیرد که یکی از هدف گذار شده ترین بازارها مربوط به بازار هند می باشد. البته سامسونگ باید بتواند آنقدر قدرتمند ظاهر شود که در نهایت تمامی برندهای موجود را کنار زده و خود رتبه برتر را کسب نماید.  در مقابل سامسونگ یک برند معروف با نام شیائومی هم قرار دارد که با قیمت پایین تر خود نظرها را جل می کند. سامسونگ با کیفیت بالا باید این تغییر قیمت را جبران کند.